Головна » 2017 » Травень » 5 » Попереджений - отже освідомлений
11:22
Попереджений - отже освідомлений

У четвер 4 травня 0 14:00 у приміщенні актового залу Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася зустріч учнів 8-11 класів з представником Лохвицького бюро правової допомоги.

Лохвицьке бюро правової допомоги є самостійним відділом Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Безоплатна вторинна правова допомога — це вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя. Бюро правової допомоги надає як первинну так і вторинну правову допомогу всім, хто має на неї право за законом. Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг: 1) надання правової інформації; 2) надання консультацій і роз'яснень з правових питань; 3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); 4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації. Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг: 1) захист; 2) здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; 3) складення документів процесуального характеру. 

 Провідний фахівець бюро Світлана Даниленко провела лекцію на тему "Правова відповідальність неповнолітніх і малолітніх". Мета цієї лекції - попередити учнів про бридичні начлідки протиправних дій вчинених малолітніми та неповнолітніми особами. Фахівець розповіла про види покарань та порушень за які настає цивільна, адміністративна і кримінальна відповідальність; проступки та злочинні дії та штрафи, або процесуальні заходи, які застосовуються проти малолітніх, неповнолітніх, їх батьків. Показовим було наведення останніх випадків правопорушень, зафіксованих у лохвицькому районі та області.

Під кінець зустрічі фахівець попередила, що незнання законів не звільняє від відповідальності, закликала учнів бути свідомими громадянами, а в разі потреби, звертатися в бюро за правовою допомогою.

Переглядів: 98 | Додав: vika | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Гімн школи
Роботи вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [8]
Методичні матеріали [1]
Презентації
Світова літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Для громадян
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН молодьспорт
Департамент
РМК
УЦОЯО
ПОІППО
Педпреса
Освіта
Щоденник
Календар
Календар України