Головна » Архів матеріалів

В рамках місячника військово-патріотичного виховання у середу 17 лютого відбувся усний журнал для учнів 8-11 класів, присвячений 27 річниці виведення військ з Афганістану. Зібрання учнів відбулося у форматі круглого столу де кожен міг зачитати факти при воїнів афганців, їх воєнний та післявоєнний шлях, краще зрозуміти їх та назавжди прояснити для себе усі сторінки афганської війни. Ходом журналу керувала педагог-організатор Білик Р.М. Читання були коментованими, кожен мав змогу висловити свою думку з приводу тих чи інших відомостей, які звучали. Також учням було запропоновано до перегляду фрагменти з фільму "Афганский излом". Атмосфера яка панувала дала змогу показати, що кожен з учнів залишився небайдужим до тих подій, що є досить цінним.

Переглядів: 295 | Додав: vika | Дата: 22.02.2016 | Коментарі (0)

         Немає сторінок памяті, які б можна було стерти. Лише забути. Та чи маємо ми на це право? Якою б неоднозначною і непотрібною здавалася війна в Афганістані в ті далекі 1979-1989-ті, рана яку вони залишили на тілі українського народу - кровоточить і по цей день. 27 років минуло з того дня, коли останні, ще тоді радянські солдати перетнули кордон далекої і такої несхожої на нашу Україну Республіки Афганістан.Тисячі загублених душ, сотні пропавших без вісти, сотні тисяч скалічених доль...Ось вони, страшні цифри війни, яка тривала майже 10 років.

     Це була одна з найкривавіших воєн сучасності. На поталу "ворогам" відправляли зовсім юних радянських юнаків, яким на той час було по 18-20 років. Пустельний ... Читати далі »

Переглядів: 438 | Додав: vika | Дата: 22.02.2016 | Коментарі (0)

Зима -найкращий період для навчання. Затишок шкільних класів спонукає до плідного вивчення шкільних дисциплін, а сили та енергія здобуті за час новорічних свят цьому тільки сприяють. Тож не дивним є те, що саме н6а початку другого семестру навчання у Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за хорошою традицією стартують предметні тижні. І розпочав плеяду днів науки - тиждень математики. Учні 6-Б на чолі з класним керівником вчителем математики Чепіль Наталією Володимиріною, підготували змістовну лінійку, на якій розповіли усім про потрібність математичних знань у повсякденному житті, згадали видатних вчених-математиків та закликали усіх не цуратися математики, якою б складною вона не здавалася.

Переглядів: 358 | Додав: vika | Дата: 18.01.2016 | Коментарі (0)

Зима - казковий час. Саме цієї сніжної і холодної пори ми святкуємо найулюбленіше, найочікуваніше і найбажаніше свято для кожного - свято Нового року. І діти, і дорослі в новорічну ніч обовязково загадують бажання і сподіваються на те, що воно обовязково здійсниться. Новорічні свята - найулюбленіший період для усіх школярів, адже попереду такі довгоочікувані зимові канікули. І за хорошою шкільною традицією, канікулам передують новорічні ранки: час відкриття найкращих шкільних талантів, отримання заохочень та поздоровлень одне-одного з прийдешнім.

... Читати далі »

Переглядів: 396 | Додав: vika | Дата: 14.01.2016 | Коментарі (0)

       

     Немає улюбленішого свята для українських дітей за свято Святого Миколая. Щорічно 19 грудня кожен школяр шукає у себе під подушкою подарунка від Миколайчика. Для когось це цукерки, а для когось - різочка за погану поведінку.Не оминув цього року Святий Миколай учнів молодших класів Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.Учні 6-Б та 10 класу, які є активними читачами Міської бібліотеки, під керівництвом бібліотекаря підготували справжнє святкове дійство: з янголами, чортиком і звісно ж подарунками від Святого Миколая. Ця подія не залишила байдужим нікого. І учні і вчителі зосталися задоволеними і з нетерпінням знову чекатимуть наступного року до себе вгості Святого Миколая.

Переглядів: 392 | Додав: vika | Дата: 21.12.2015 | Коментарі (0)

       14 грудня - не просто дата в календарі. За народними повірями, саме цього дня наші предки вели своїх дітей у школу на навчання. За церковним календарем - це день Пророка Наума, святого, що покровительствує усім, хто хоче чогось навчитися. Дуже символічним є те, що саме цього дня у нашій школі започаткована нова хороша традиція - День Першокласника! 63 школярика за майже половину першого року навчання призвичаїлися до школи, показали себе гідними звання учня Червнозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Для першокласників було організовано велике свято, куди були запрошені їхні батьки, на якому вони мали змогу показати свої таланти: розповідати вірші, співати та танцювати.Багато цікавих хвилин подарували вихованці Лісняк Олени Абусупіянівни, Шерехори Валентини Анатоліївни та Тернової Нелі Павлівни. Усі першокласники отримали почесне звання учня школи та свій перший дорослий документ - учнівський квиток.

... Читати далі »

Переглядів: 437 | Додав: vika | Дата: 21.12.2015 | Коментарі (0)

Щорічно у Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначають святковий день на честь ЗСУ. Щорічно 6 грудня — день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України» - в Україні відзначається урочистою церемонією покладання квітів до могили Невідомого солдата, божественною літу ... Читати далі »

Переглядів: 402 | Додав: vika | Дата: 15.12.2015 | Коментарі (0)

        У світі є безліч проблем, які стосуються усього світу в цілому: проблеми екології, голоду, перенаселення, або ж  вимирання народів, закінчення природних ресурсів, бідності, невиліковних хвороб. Однією з таких проблем, які стосуються без виключення усіх країн світу – боротьба зі СНІДом. Цьогоріч 1 грудня Червонозаводська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 долучилася до загальносвітової акції «Одягни стрічку», яка відбувається кожного року в усіх розвинених країнах світу. Саме так люди висловлюють своє ставлення і свою підтримку людям хворим на СНІД у всесвітній день боротьби з цією хворобою.  Під час великої перерви, члени шкільного Міністерства охорони здоров’я та спорту «Гарт» одягали усім бажаючим червону перехрещену стрічку – як символ боротьби за життя, і розповідали учням ... Читати далі »

Переглядів: 309 | Додав: vika | Дата: 15.12.2015 | Коментарі (0)

Немає в житті української держави сторінки історії, ніж та, яка забрала мільйони ні в чому не винних життів - страшні роки Голодомору 1932-1933 років. Беззаперечним є той факт, що українське населення знищувалося цілеспрямовано та безжалісно. І ми з вами повинні пам'ятати про цей нелюдський злочин проти української нації. Тож кожен, хто поважає себе та своє коріння повинен пом'янути своїх полеглих предків, та долучитися до акцій памяті та скорботи.

Цьогоріч учні Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1взяли участь у двох заходах присвячених Голодомору - лінійці-реквіємі, яка відбулася 26 листопада та всеукраїнській акції "Запали свічку" зранку 27 листопада. Під час цих зібрань озвучувалися факти про Голодомор, спогади очевидців та вірші українських класиків, які описували ці страшні часи ... Читати далі »

Переглядів: 449 | Додав: vika | Дата: 02.12.2015 | Коментарі (0)

       Червонозаводська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 є прогресивною школою, яка завжди йде в ногу з часом. Наші діти - сучасні, активні та розвинені. Вже зараз вони розуміють усю відповідальність яка лягає на їхні плечі - бути будівниками нового майбутнього країни. 

Одна з найкращих форм підготовки дітей до дорослого життя - шкільна президентсько-парламентська республіка, яка функціонує в нашій школі. Це обєднання школярів, які небайдужі до життя школи в її урочний та позаурочний час.

    Цьогоріч на урочистому зібранні школярів приносив присягу новообраний Президент школи  - учень 10 класу Бай ... Читати далі »

Переглядів: 546 | Додав: vika | Дата: 02.12.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 45 46 47 48 49 50 »
Дошка оголошень
[07.10.2021][Різне]
Дослідження «Удосконалення механізмів публічного управління системою неперервної освіти в умовах інноваційного розвитку суспільства» (0)
[27.09.2021][Виховні заходи]
План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» (0)
[12.04.2021][Анонси подій]
План заходів, присвячених роковинам аварії на Чорнобильській АЕС (0)
[09.04.2021][Різне]
Початок прийому документів для зарахування у 1 клас (0)
[01.04.2021][Різне]
Пробне ЗНО-2021 (0)
[22.02.2021][Різне]
Конкурсний відбір підручників для 8 класу (0)
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Презентації
Зарубіжна літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Потрібні контакти [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
День Вишиванки 2021 [22]
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Дітям
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН молодьспорт
Департамент
УЦОЯО
ПОІППО
Педпреса
Освіта
Щоденник