Головна » Архив материалов

15 червня Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 запам’ятає як ще один день, коли вона випускала з під свого крила випускників 9-х класів. Саме цього дня вони отримували свої перші свідоцтва про неповну базову середню освіту та свій перший вибір – залишитися учнем школи і стати новим 10 класом, чи піти до навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – училищ, технікумів, коледжів. 36 впускників та випускниць зібралися об 11.00 на подвір’ї школи, де на урочистій лінійці відбулося безпосереднє вручення свідоцтв, поздоровлення від керівництва школи, батьків, учителів. Випускники дякували своїм наставникам квітами та добрими словами, співали пісень та обіцяли не забувати рідну школу. Сподіваємося, кожен з них знайде свою стежку у житті та завжди підтримуватиме честь школи, показуючи свої знання та набуті під час навчання уміння. Успіху Вам, випускники 9-х класів 2017 року!

Просмотров: 230 | Добавил: vika | Дата: 07.07.2017 | Комментарии (0)

Цьогоріч Всеукраїнський День Вишиванки припав на 18 травня і саме цього дня увесь загал Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 мав змогу одягти вишиваний одяг, який зараз переживає реінкарнацію після довгих років забуття. Нікому і на думку не спадає називати подібні акції, коли українці вбираються у вишиванку "шароварщиною". Ми знаємо ціну собі і своєму народові, його історії і те, що саме вишиваний одяг носили наші предки повсякдень, аж до 40-х років ХХ-го століття. Перша згадка про вишиванку датована VI століттям. При археологічних розкопках на Черкащині було знайдено старовинні монети та посуд, на яких було зображено людей, одягнених у вишиваний одяг, орнаменти якого повністю співпадали з елементами українського одягу часів Козаччини. Такий довгий шлях пройшла вишиванка і стала чимось більш ніж одягом. Вишиванка - це бренд ... Читать дальше »

Просмотров: 364 | Добавил: vika | Дата: 18.05.2017 | Комментарии (0)

Є такі сторінки памяті, які ми гортаємо з болем і щемом. Однією з таких є Друга Світова Війна, яку ми, по-праву називаємо Великою Вітчизняною. Не було такого куточка України, куди б не заглянула вона. Кожного 6-го українця було вбито...Страшні цифри і страшні сторінки історії. Але, щороку, на початку травня ми знову гортаємо їх, щоб згадати всіх тих, чий безсмертний подвиг, далекого 1945 року, назавжди змінив хід світової історії та здобув перемогу над фашизмом. День Памяті і Примирення 8 травня і День Перемоги 9 травня - назавжди лишаться днями "зі сльозами на очах".

На передодні памятних днів у Заводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1відбулася урочиста лінійка, присвячена подіям 1939-1945-го років та всім тим, хто брав у них участь. В лінійці взяли участь учні 5-А класу - Ляшко М., Журавель Є., Коломієць М., Шапошнікова Г., Макаренко Ю., Ярова А., які декламували в ... Читать дальше »

Просмотров: 335 | Добавил: vika | Дата: 05.05.2017 | Комментарии (0)

У четвер 4 травня 0 14:00 у приміщенні актового залу Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася зустріч учнів 8-11 класів з представником Лохвицького бюро правової допомоги.

Лохвицьке бюро правової допомоги є самостійним відділом Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Безоплатна вторинна правова допомога — це вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя. Бюро правової допомоги надає як первинну так і вторинну правову допомогу всім, хто має на неї право за законом. Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг: 1) надання правової інформації; 2) надання консультацій і роз'яснень з правових питань; 3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); 4) надання допомоги в забезпеченні доступу ос ... Читать дальше »

Просмотров: 353 | Добавил: vika | Дата: 05.05.2017 | Комментарии (0)

12 квітня учні 5-А класу разом з класним керівником Абакумовою А.М. відвідали ПАТ "Склоприлад" Це є найбільше підприємство України з випуску лабораторного мірного посуду та контрольно-вимірювальних приладів. Діти побачили послідовну та інтегровану роботу різних цехів, в основі якої лежить висока професійність та майстерність робітників підприємства. Затамувавши подих, діти спостерігали за майже "містичними" маніпуляціями над склом. Розповідь екскурсовода була дуже цікавою та корисною.

Сьогодні на підприємстві виготовляється більш, ніж 2000 видів продукції:

- мірна і хіміколабораторна посуда;

- прилади і апарати;

- посуд із термостійкого скла: мензурки, колби і стакани на скляній основі.

ПАТ "Склоприлад" став не тільки відомим ... Читать дальше »

Просмотров: 349 | Добавил: vika | Дата: 04.05.2017 | Комментарии (0)

26 квітня 2017 року минає 31 рік з дня вибуху на Чорнобильській АЕС. Цей день вважається точкою відліку нової історії України і cвіту, як день найбільшої техногенної катастрофи. В результаті вибуху 4-го реактору в атмосферу землі здійснився викид радіоактивних речовин, які осіли у вигляді опадів на поближні території, а також нанесли значний вплив екології цілої планети. Радіоактивна чорнобильська хмара, яка утворилася після пожежі, що супроводжувала вибух, облетіла світ. Важко підрахувати скільком людям завдано незворотної школи. Рахунок покаліченого людського здоров'я йде не на сотні, на мільйони. Тож, усе свідоме людство цього дня віддає шану всім тим, хто своїм життям і здоровям зробив усе, щоб радіаційна загроза стала меншою - ліквідаторам, будівельникам, міліціонерам, медсестрам, військовим, всім тим, хто у далекому 1986 році боровся з "м ... Читать дальше »

Просмотров: 406 | Добавил: vika | Дата: 27.04.2017 | Комментарии (0)

 

Справжня феєрія талантів заполонила стіни Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у середу 19 квітня в актовому залі школи. Конкурс-презентація талантів класних колективів 7-8 класів "Зірка школи" - традиційна і одна з найочікуваніших подій шкільного життя, до якої класи ретельно готуються, щоб якомога краще показати всі свої таланти та вразити жюрі. Цього року конкурс вдався на славу, класні колективи достойно себе проявили у танцях, піснях, сценках та віршах, декламації поезії та гуморесок. Також представляли свої вміння у малюванні, бойовому мистецтві та фізичній культурі. Усі глядачі могли спостерігати як поруч з відомими талантами, відкриваються нові, і саме тому цей конкурс є дуже цінним для школи. Переможцем у номінації "Краща презентація школи"  став 7-А клас У номінаціїї "Мистецтво танцю" перемогу здобув 7-Б клас. У номінаціях &q ... Читать дальше »

Просмотров: 355 | Добавил: vika | Дата: 25.04.2017 | Комментарии (0)

Свято Пасхи Христової - центральне свято в багатьох національних календарях більшості шанованих країн світу. Приємно, що і в нашій країні цей День закріплений на законодавчому рівні, відзначається згідно наших традицій і нашої національної культури.

... Читать дальше »

Просмотров: 314 | Добавил: vika | Дата: 14.04.2017 | Комментарии (0)

Бережи землю де живеш, де ростеш, де дихаєш і посміхаєшся, де ти - людина, тож і будь людиною. Саме з таким закликом звернулися до шкільного загалу учениці 8-А класу Несторенко А. та Матвієнко К., учениці 9-А класу Квашина С. та Мотренко О., які у змістовній лінійці розповіли учням про найбільші екологічні проблеми Землі та шляхи їх вирішення. В своїх промовах дівчатка закликали любити все живе на землі, поважати кожну рослину і тварину, а також бережно ставитися до тих природних ресурсів які є невідновними. Лінійку готували учителі біології - Безворітня О.А. та Олексенко О.А., які презентували два відеоролики - перший був спрямований показати всю красу української природи , яка у вірші ніби зверталася до кожного з присутніх. Другий відеоролик показував наслідки людської халатності, бездіяльності та байдужості до власної природи, наслідки техногенних катастроф, зміни у кліматі, ... Читать дальше »

Просмотров: 348 | Добавил: vika | Дата: 10.04.2017 | Комментарии (0)

Не можна розгубитися в сучасному калейдоскопі професій. Якщо не любитимеш справу, то вона не стане твоєю. Насторожує тенденція, що склалася в останні роки: молоді люди поспішають вступати на економічний і юридичний факультети університетів. Сучасний ринок праці не потребує вказаних спеціалістів у такій захмарній кількості, в якій їх готують виші.

Скептично випускники ставляться до цілком «зелених» професій. На жаль, суспільство сформувало чітке уявлення про престижність професій та про рейти ... Читать дальше »

Просмотров: 264 | Добавил: vika | Дата: 04.04.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 43 44 45 46 47 ... 54 55 »
Дошка оголошень
[29.11.2022][Різне]
Акція "16 днів проти насильства" (0)
[07.10.2021][Різне]
Дослідження «Удосконалення механізмів публічного управління системою неперервної освіти в умовах інноваційного розвитку суспільства» (0)
[27.09.2021][Виховні заходи]
План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» (0)
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Презентації
Зарубіжна літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Потрібні контакти [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
День Вишиванки 2021 [22]
Уроки доброти [24]
Уроки доброти в нашому ліцеї, які проходили з 3 по 7 жовтня.
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Дітям
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН України
Департамент
УЦОЯО
ПАНО
Офіційний вебсайт Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського
Педпреса
Освіта