Головна » Архів матеріалів

Щорічно по закінченню навчального року свої двері для дітлахів 1-4 класів відкриває пришкільний оздоровчий табір "Барвінок". Більше 60 учнів за дві зміни оздоровилося цього літа та мало нагоду провести час у веселій компанії разом з друзями та вихователями. Веселі ігри, цікаві конкурси, повчальні історії та захоплюючі екскурсії не давали дітям сумувати та залишили спогад про літнє дозвілля у школі.

... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: vika | Дата: 23.11.2016 | Коментарі (0)

Велика шкільна родина Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 цьогоріч випустила з-під свого крила два великих дружніх класи 9-А - класний керівник Абакумова Анжела Михайлівна та 9-Б клас - класний керівник Пащенко Лариса Миколаївна.

9 червня на урочистій лінійці відбулося вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. Гості, батьки, учителі та учні змогли ще раз переконатися в тому, що в подальше учнівське життя виходять учні, які неодноразово ставали учасниками та переможцями олімпіад, спортсмени, активісти, артисти та музиканти. Девятикласники підготували святковий виступ та подяки своїм учителям та школі, яка надала їм перші грунтовні знання, які у подальшому дадуть їм поштовх до наукових та життєвих звершень. Частина з них стане новим 10 класом, інші - стануть учнями технікумів, училищ та коледжів. Як би не с ... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: vika | Дата: 23.11.2016 | Коментарі (0)

27 травня у стінах Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів для 456 учнів школи пролунав останній дзвоник. На урочистій лінійці, на якій були присутні представники районної та міської влади, відзначили найкращих учнів школи - відмінників навчання, спортсменів, активістів та талантів художньої самодіяльності. Ми пишаємося своїми учнями, які за рік змогли досягти таких хороших результатів і з гідністю завершили навчальний рік.

А вже наступного дня 28 травня відбувся випускний вечір. 16 молодих красивих особистостей отримали цього дн ... Читати далі »

Переглядів: 277 | Додав: vika | Дата: 23.11.2016 | Коментарі (0)

На підтримку традиційного Тижна Європи в Україні, що проводиться в останню неділю травня, Червонозаводска ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 провела такі заходи, приурочені цій події:

1. Загальношкільну лінійку "Віва Європа" на якій до нас завітали костюмовані представники різних країн європи та розповіли про традиції своїх країн. Учням 8-А класу вдалося привітати всіх присутніх різними мовами та показати те, чим пишається їх країна: продукти, знаменитості, надбання культури, архітектурні памятки.

2. Трансляцію відеосюжетів про Англію, Францію, Німеччину, Італію, Іспанію, Швейцарію та інші. відомої телепередачі про подорожі "Орел і Решка" на виховних годинах та під час перерв.

3. День моди під час якого учні 7-9 класів змогли позмагатися у створенні своїх власних модних шедеврів, а потім під оплески захоплених глядачів продефілювати спеціально облаштовани ... Читати далі »

Переглядів: 350 | Додав: vika | Дата: 23.11.2016 | Коментарі (0)

Ось уже третій рік Червонозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1проводить акцію "Генетичний код нації" присвячену Всеукраїнському дню вишиванки. Цьогоріч більше 200 учнів та учителів школи одягли одночасно український стрій та пройшли колоною центром міста. Той естетичний і смисловий посил, який приховує під собою ця акція не може лишати байдужими. і абсолютно кожен учасник акції погодився - носити вишиванку це здорово!

Переглядів: 329 | Додав: vika | Дата: 23.11.2016 | Коментарі (0)

Травень…Весна буяє і цвіте. А земля українська сумує. Сумує і здригається від згадки про те, що 71 рік тому нарешті закінчилася найстрашніша і наймаштабніша війна в історії світу – Друга світова війна. Вся територія України у 1941-1945 роках була охоплена полумям війни – безжальної, страшної. Вистояли. Та якою дорогою ціною. Мільйони загублених душ та людських доль. Саме тому 8 травня увесь світовий загал відзначає дату, яка покликана підтримувати пам'ять жертв війни – день Памяті та Примирення. Україна також долучилася до цієї акції і в знак глибокої пошани та віри у прекрасне, світле, мирне майбутнє кожен одягає на груди макову квітку.

9 травня ми традиційно відзначаємо день Перемоги над нацизмом. Перемоги яка назавжди змінила хід історії. Ми, учні та учи ... Читати далі »

Переглядів: 371 | Додав: vika | Дата: 24.05.2016 | Коментарі (0)

"To be, or not, to be" - напевно немає жодної людини в світі, яка б не знала цієї одвічної фрази процитованою принцом Датським Гамлетом - персонажем однойменного твору найвеличнішого драматурга всіх часів і народів Вільяма Шекспіра. Цьогоріч виповнюється 450 років з дня його народження. В честь цього дня у Чнрвонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася дуже цікава лінійка, вміло зорганізована учителями іноземних мов Абакумовою А.М та Барабаш Л.І. Двома мовами зверталися до загалу учні 7-А і 7-Б класів, розповідаючи про життєвий шлях драматурга, його творчість та цитуючи в оригіналі уривки з його безсмертних творів.Також до загалу було запропоновано змістовну презентацію, в якій було показоно місця де родився, виріс, працював співець слова, його театр та домівку, а ше безлічі музеїв у Європі, які бережу ... Читати далі »

Переглядів: 424 | Додав: vika | Дата: 29.04.2016 | Коментарі (0)

Ця фраза ось уже тридцять років є беззаперечною. Подумати, цілих тридцять років! За цей час встигли змінитися покоління, Україна – здобути незалежність, а Чорнобильська зона, зона найбільшого за всю історію техногенного лиха так і лишається чорною незагоєною раною всього українського народу. 26 квітня 1986 року здригнулась земля від вибуху ядерного реактору Чорнобильської атомної електростанції. Потужна, непідкорена енергія вирвалася на волю,несучи ядерну смерть усьому живому навкруги. Радіаційна хмара лише за добу облетіла планету. Радіоактивні кислотні дощі та вітри наробили чимало лиха. Та найбільше не поталанило Україні. Тридцятикілометрова зона навколо станції перетворилася на безлюдну пустку, яка і до сьогоднішнього дня лишається пам’яткою для усього світу про те, яку плату несе Земля за людські помилки.

... Читати далі »

Переглядів: 410 | Додав: vika | Дата: 29.04.2016 | Коментарі (0)

20 квітня учні восьмих класів Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 мали нагоду відвідати Міську бібліотеку, де відбулася літературна зустріч учнів першої та другої шкіл міста, уміло підготовлена провідними бібліотекарями. В ході зустрічі учням розповіли про трагічну історію вибуху на Чорнобильській АЕС у далекому травні 1986 року, яка сколихнула увесь світ, і від наслідків якої ми досі не можемо оговтатися. Своїми спогадами про той не легкий час з учнями поділилися заступник з виховної роботи Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Голінченко Л.П. та секретар міської ради Мащенко Л.М. Дуже тяжко було усвідомлювати всю трагічність ситуації яка склалася і байдужість тогочасної влади до життя та здоровя людей, і на сам перед дітей, здоровя яких похитнулося на святкових мітингах 1 та 9 травня.

Не пройшла мимо дитячих вух інформація бібліотекарів про те, як біль укр ... Читати далі »

Переглядів: 346 | Додав: vika | Дата: 29.04.2016 | Коментарі (0)

З таким гаслом зверталися до загалу учні 6-А і 6-Б класів спільно з учителем біології Олексенко О.А., які в продовження місячника екологічного виховання підготували однойменну загальношкільну лінійку, яка сподобалася усім присутнім. Учні розповіли про кольори нашої планети, як їх важливо зберегти, і який колір за що символічно відповідає. Також учні продемонстрували свої фотографії та малюнки, які зображували негативні наслідки користування природою. Також на лінійці було продемонстровано відео на якому було зафільмовано найкрасивіші куточки міста Червонозаводське, для того щоб кожен зміг впевнитися: у нашому місті є що плекати, зберігати і примножувати, а ця краса підтримує здоровя кожного червонозаводчанина, і школярів Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в цілому. 

Переглядів: 370 | Додав: vika | Дата: 29.04.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 49 50 »
Дошка оголошень
[07.10.2021][Різне]
Дослідження «Удосконалення механізмів публічного управління системою неперервної освіти в умовах інноваційного розвитку суспільства» (0)
[27.09.2021][Виховні заходи]
План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» (0)
[12.04.2021][Анонси подій]
План заходів, присвячених роковинам аварії на Чорнобильській АЕС (0)
[09.04.2021][Різне]
Початок прийому документів для зарахування у 1 клас (0)
[01.04.2021][Різне]
Пробне ЗНО-2021 (0)
[22.02.2021][Різне]
Конкурсний відбір підручників для 8 класу (0)
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Презентації
Зарубіжна літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Потрібні контакти [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
День Вишиванки 2021 [22]
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Дітям
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН молодьспорт
Департамент
УЦОЯО
ПОІППО
Педпреса
Освіта
Щоденник