Головна » Архів матеріалів

Олена Дзюба, учениця 9-А класу.

      У четвер 29 жовтня у Червонозаводському міському будинку культури №1 відбувся звіт художньої самодіяльності шкіл Лохвицького району, на якому презентували свої таланти 11 школ району серед яких Токарівська ЗОШ, Гирявоісківецька ЗОШ, Пісківська ЗОШ, Сенчанська ЗОШ, Лучанська ЗОШ, Бодаквянська ЗОШ, Гамаліївська ЗОШ і звичайно ж школи-господарки Червонозаводська ЗОШ № 1 та Червонозаводська ЗОШ №2.

   Що ж до виступу нашої школи, ми презентували 10 номерів різних жанрів:співочий, танцювальний, театральний. Участь у виступах брали учні 4-10 класів. Співочі колективи дівчат 7-х класів, хлопців шестикласників, сольний спів учня 9-Б класу Роми Олексієнка та дуету десятикласниць Анастасії Шапран та Дарини Ємець не залишили нікого байдужими. Театральний колектив учнів 8-10 класів подарував прекрасні хвилини посмішок представивши уривок з п’єси ... Читати далі »

Переглядів: 445 | Додав: vika | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)

       

       Усі ми знаємо відому істину – за дітьми – майбутнє! Головний обов’язок школи поряд із переданням дітям знань – підготовка їх до життя у світі поза школою. Вже другий рік у Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 існує Шкільна учнівська республіка на чолі з президентом. Минулого року її очолювала Пушкіна Аліна, яка на разі є студенткою вузу. Тож протягом вересня уся школа готувалася до обрання нового гідного президента. Кандидатів виявилося троє: Жара Каріна учениця 9-А класу, Антіпова Євгенія учениця 9-Б класу та Байрак Ігор учень 10 класу. Усі кандидати представили свої передвиборчі програми, та виступили з ними на лінійках. День голосування було вирішено максимально наблизити до того дня, коли вся країна обирала місцеву владу, а отже учні на власному досвіді могли долучитися до процесу державот ... Читати далі »

Переглядів: 398 | Додав: vika | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)

 

Антіпова Євгенія, учениця 9-Б класу

       Діти - найбільший скарб будь-якої держави. За ними майбутнє. На даний час існує нагальна потреба у людях, спроможних розв’язувати і щоденні, і глобальні завдання. Саме з цією метою цього року започаткований фестиваль-конкурс проектів учнівського самоврядування. Він проводиться протягом жовтня-листопада щороку в три етапи: шкільний, районний (міський) та обласний. Під час проведення обласного етапу в заочному турі члени журі оцінюють матеріали, надіслані на конкурс, в очному – представлення команди та проекту учасниками. На фестивалі кращі команди учнівського самоврядування області представлятимуть свої проекти в шести номінаціях: «Відповідальність починається з мене», «Охороняти природу – це здорово», ... Читати далі »

Переглядів: 636 | Додав: vika | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)

 

Сніжана Квашина, учениця 8-А класу.

20 жовтня у нашій школі  проходив конкурс “Зірка школи”. Цей конкурс проводиться кожного року між 7-8 класами. До цього конкурсу учні готуються заздалегідь. Він проходив у коридорі 4 поверху після 6 уроку і всі бажаючі мали змогу подивитися на юних талантів. Як це було: гарно прикрашена сцена, кульки, музика. І ось, можна виступати. Ведучі запросили на сцену 7-А клас. Ще тільки як вони вийшли на сцену, стало зрозуміло одразу, їх класний керівник Ірина Володимирівна гарно та змістовно їх підготувала. Всі гарно були одягнені, добре розповідали вірші та чудово співали пісні. Їм всі гучно аплодували, це справді був чудовий виступ. Наступним запросили 7-Б клас. У своєму в ... Читати далі »

Переглядів: 438 | Додав: vika | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)

       

     Уже не перший рік гарною традицією в нашій школі стало святкування дня Покрови святої Богородиці – захисниці усіх козаків. Тож не дивним є те, що саме на це козацьке свято у нашій школі відбувається посвята другокласників у козачата – члени Шкільної Козацької республіки молодших школярів. Цього року ця визначна подія для кожного школярика відбулася 13 жовтня. На козацьке Коло було запрошено учнів 2-4 класів. Кожен клас – це курінь, який має свою назву та свого командира – Курінного Отамана.  Всі вони – козацьке військо Козацької республіки, на чолі з Отаманом – Строєм Назаром учнем 4-Б класу. Як і щороку курені других класів презентували себе та свої козацькі вміння: співали пісень, розгадували загадок, змагалися в конкурсах на силу та спритність. На завершення ... Читати далі »

Переглядів: 350 | Додав: vika | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)

          ...саме з такими словами вдячності звертався кожен учень до своїх вчителів та класних керівників під час святкування Дня Учителя, що проходив 2 жовтня у Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Цього дні святкування розпочалося святковою вітальною лінійкою для учителів, яку підготували одинадцятикласники. Найщиріші побажання, вірші, пісні, жартівливі подарунки та звичайно квіти та слова подяки, за нелегку щоденну працю, таку потрібну дітям і суспільству. 
     За хорошою шкільною традицією, цього дня усім вчителям школи оголосили вихідний, а їхні обов’язки взяли на себе учні 11 класу, під керівництвом свого однокласника нового шкільного директора Перетятька Едуарда. Учні на власному прикладі побачили всі тонкощі і труднощі роботи з дітьми, старалися проявити себе об’єктивними та відповідальними учителями, з захопленням розказували учням шкіл ... Читати далі »
Переглядів: 473 | Додав: vika | Дата: 08.10.2015 | Коментарі (0)

  
     Щедра Українська земля урожаями! Кожної осені господарі збирають урожай з полів та городів і дякують землі, що їх годує. Першого дня жовтня у Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 провели свято, яке на протязі десятиліть залишається улюбленим святом школярів – Свято Овочів. З осрбливим захватом учні молодшої школи несли на виставку усе що вродило вдома  - і овочі, і фрукти і каштани та жолуді – усе, з чого можна було зробити різноманітні витієваті композиції. Човни з гарбузів, їжаки із яблук, корзини з фруктів і багато-багато всякої всячини. Кожен клас разом з класними керівниками проявили неймовірну винахідливість та показали усю свою фантазію. І діти і дорослі були вражені казковими героями, які оживали з овочів та милувалися красою осінніх натюрмортів, де кожен фрукт та овоч переливався своєю стиглою красою.. як добре, що старі шкільні традиції живуть і лишаються актуальними і сьогодні. ... Читати далі »
Переглядів: 402 | Додав: vika | Дата: 08.10.2015 | Коментарі (0)

     Саме у вересні, коли природа балує всіх нас ще зовсім літніми днями, а навколо буяють красою та різноманіттям квіти, проходить найулюбленіше свято усіх учнів – Свято Квітів! Цього року виставка була присвячена дню рідного міста – Червонозаводське і мала назву «Тебе я славлю, моє рідне місто, красу твою і люд твій трудовий». Усім класам було запропоновано на всезагал приготувати та виставити дві композиції – перша про рідне місто, інша на довільну тему. 
     Чого тільки не придумали учні з квітів Яких тільки композицій тут не було! З квітів відтворювалися вулиці та фасади будинків, випліталися вінки та годинники. Усі класи творчо підійшли до своїх композицій, та звичайно поза конкуренцією учні молодшої школи. Спільно з батьками учні виготовили букети та інсталя ... Читати далі »
Переглядів: 444 | Додав: vika | Дата: 08.10.2015 | Коментарі (0)

   
  Щорічно в Україні тисячі дітей стають потерпілими та винуватцями дорожньотранспортних пригод. Сотні дітей гинуть під колесами автомобілів через незнання елементарного – правил безпеки дорожнього руху. 
     З 20 серпня по 20 вересня у Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ сткпенів №1 проходив місячник «Увага – діти на дорозі». Під час якого, неодноразово проводилися бесіди з дітьми, відповдні виховні години, на яких наголошувалися правила безпеки вуличного руху для школярів. Особливо акцентувалася увага на учнях молодшої школи, які тільки починають ходити до школи самі, тож мають бути максимально обережні під час свого шляху до школи та з неї. Усі учні школи пройшли інструктаж з техніки безпеки на дорогах, та написали відповідні диктанти з техніки б ... Читати далі »
Переглядів: 427 | Додав: vika | Дата: 08.10.2015 | Коментарі (0)

         У рамках тижня збереження здоров’я та життєдіяьності членами Міністерства охорони здоров’я та спорту «Гарт» шкільної учнівської республіки було проведено лінійку-пам’ятку для школярів. У доступній формі школярам розповіли про режим школи, її правила та статут, про те, як безпечно дістатися до школи та поводити себе у людних місцях та вдома за відсутності батьків. Також учням порадили дотримуватися режиму харчування, намагатися вживати тільки корисну їжу та закликали робити усе для того, щоб зберегти своє життя та здоров’я і присвятити його корисним та потрібним справам.
       
Переглядів: 391 | Додав: vika | Дата: 08.10.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 41 42 43 44 45 »
Дошка оголошень
[12.04.2021][Анонси подій]
План заходів, присвячених роковинам аварії на Чорнобильській АЕС (0)
[09.04.2021][Різне]
Початок прийому документів для зарахування у 1 клас (0)
[01.04.2021][Різне]
Пробне ЗНО-2021 (0)
[22.02.2021][Різне]
Конкурсний відбір підручників для 8 класу (0)
[11.02.2021][Анонси подій]
ПЛАН заходів ОЗ «Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» до Дня Святого Валентина 12 лютого 2021 року (0)
[08.02.2021][Різне]
Увага акція! (0)
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Презентації
Світова літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Потрібні контакти [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
День Вишиванки 2021 [22]
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Дітям
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН молодьспорт
Департамент
УЦОЯО
ПОІППО
Педпреса
Освіта
Щоденник