Головна » Архів матеріалів

Саме з такими словами цього дня зверталися до жінок та дівчат школи чоловіки учителі та хлопці однокласники. 4 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня у Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася святкова лінійка-театралізація. Вона була побудована у вигляді репортажу з світської події у школі. Учень 10 класу Зленко Владислав чудово впорався з роллю репортера. Ведучими зібрання були учні 10 класу Бондаренко Ярослав та Максимейко Дмитро. Свої пісенні поздоровлення дарували дівчатка з 5-Б класу, хор 7-Б класу та дует одинадцятикласниць - Яна Сорока та Лисенко Тетяна, які співали проникливі та ніжні пісні присвячені найдорожчій людині в їхньому житті - мамі. До жіночої частини педколективу з поздоровленням звернувся учитель фізики, голова профкому Шевченко Ігор Іванович. Вітання для дівчаток готували хлопці - кращий предста ... Читати далі »

Переглядів: 402 | Додав: vika | Дата: 10.03.2016 | Коментарі (0)

З 29 лютого по 4 березня 2016 року в Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 проходить тиждень іноземних мов "We learn English". Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою на тему "Ukrainian poetry in English". Учні прослухали вірші відомих українських письменників Тараса Шевченка, Володимира Сосюри, Ліни Костенко, Павла Тичини англійською мовою у перекладі Е.Л. Войнич та М.Найдена, професора славістики Пенсильванського університету.

Протягом тижня будуть проведені виховні години "У світі англійської казки" (1-4 класи), "Чи знаєте ви Великобританію? " (5-8 класи), "Визначні жінки в історії Англії" (9-11 класи), усний журна ... Читати далі »

Переглядів: 334 | Додав: vika | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)

Учні Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 завжди вирізнялися з-поміж інших свчоїм активним соціальним життям. Спільно з класними керівниками, вони завжди намагаються бути в руслі всіх подій, які відбуваються, і намагаються використати кожну можливість, яка випадає, щоб покращити матеріальне становище свого класу та школи. Таким прикладом слугують учні 5-А класу, які з класним керівником Стельник О.М. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі від меблевої компанії ТСО "Крейдою на дошці". За умовою цього конкурсу необхідно було вислати фотографію шкільної дошки, розмальованої учнями. Головний приз конкурсу - сучасна шкільна дошка, яка б прийшла на зміну старій. За результатами конкурсу учні виграли заохочувальний приз - сертифікат на суму 300 грн. при покупці будь-яких товарів на суму 1000 грн. у мережі ТСО. Дякуємо компанії за надану можливість і заохочення, а нашим учням за старання і благород ... Читати далі »

Переглядів: 422 | Додав: vika | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)

Наближення весни завжди супроводжується приємним і трепетним очікуванням тепла, сонця і радості. Недивним є те, що настрої старшої половини шкільного учнівського колективу налаштовані на романтичну хвилю. Тому, старшокласниками вирішено було просести вечір Кохання, що мав назву "Під знаком Купідона".Учнями 9-А класу була підготовлена цікава і змістовна конкурсна програма, під час якої утворилося 5 пар з різних класів, які змагалися між собою за прао бути почесними купідонами школи. В запеклій і дуже веселій боротьбі перемогу здобули учні 11 класу - Зінченко Андрій та Хижняк Ольга, які просто зачарували всіх своєю енергетикою та винахідливістю. Весь вечір пройшов на веселій і позитивній хвилі, задоволеними залишилися абсолютно всі. на завершення відбулася святкова дискотека. І хоча у старших класах школи, а тим паче на шкільних вечорах завжди присутні більше дівчат ніж хлопців, це не завадило чудовій романтичній атмосфері, яка буває в житті тільки раз - на перших шкільних в ... Читати далі »

Переглядів: 406 | Додав: vika | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)

Саме таким питанням переймається зараз кожен свідомий українець, з огляду на складну військову ситуацію, що нині складається в Україні. Переймається цим питанням і шкільна молодь, якій вже зовсім скоро полишати стіни рідної школи і вирушати у доросле самостійне життя. Саме тому, в рамках тижня військово патріотичного виховання вирішено було провести дебати між учнями 10 і 11 класів на тему "Яка армія потрібна Україні?" У п'ятницю 26 лютого почалося урочисте зібрання з уже традиційного стройового вишколу, здачі рапортів та спільного виконання Гімну України. Кожен клас отримав своє завдання - 10 клас відстоював переваги контрактної армії, 11 клас - переваги армії призовної. Під час дебатів педагог-організатор Білик Р.М. ставила учням запитання та цитувала військових фахівців, думки яких учні повинні були прокоментувати. Експертами виступили вчителі Шкрябун І. ... Читати далі »

Переглядів: 418 | Додав: vika | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)

25 лютого виповнилося 145 років з дня народження видатної української поетеси - Лесі Українки. "Я вічно буду жити" промовляла до нас вона зі сторінок своїх творів. Пам'ять про цю жінку плекається українцями і позиціонується як одне з національних надбань країни. Загал Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 вирішив вшанувати пам'ять поетеси влаштувавши загальношкільне літературне зібрання "Вічно жива". Учні 6-Б класу Пшенична М., Савченко С., Шабаль А., Юрченко С., Довбиш Н., Міщенко А., Загорулько Д., Ємець Д. та Боряк В. читали найкращі вірші Лесі Українки, та слова, якими описували її видятні діячі того часу. Учні 10 класу Бондаренко Я. та Синявська Л. подарували хвилини естетичної насолоди представивши уривок з драми-феєрії "Лісова пісня". Нехай же слава дочки Прометея не згасає і понині, а ми докладемо усіх зусил ... Читати далі »

Переглядів: 384 | Додав: vika | Дата: 26.02.2016 | Коментарі (0)

Україна має знати своїх героїв. В рамках місячника військово-патріотичного виховання, що проходить у Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася зустріч з чорнобильцями, людьми, які на власні очі бачили Україну в страшну весну 1986 року, коли сталася одна з найбільших  інайстрашніших техногенних аварій сучасності - вибух 4 енергоблоку Чорнобильської АЕС. Щороку у квітні ми відзначаємо роковини цієї трагедії, адже в результаті вибуху забрудненими радіацією виявилися північна частина України, Білорусії, Прибалтики, Польщі, Швеції, Фінляндії та інших країн.Тисячі людей були задіяні в ліквідації катастрофи, сотні загинули, а сотні тисяч назавжди залишилися жити з ушкодженим здоров'ям. Ця трагедія підірвала здоров'я української нації, назавжди лишила домівки жителів Чорнобиля і чорний слід на території тридцятикіломет ... Читати далі »

Переглядів: 395 | Додав: vika | Дата: 26.02.2016 | Коментарі (0)

Один із найактуальніших і, на нашу думку, найпотрібніших аспектів виховання - патріотичне виховання. Обов'язок кожної школи - як колиски громадськості - плекати нове покоління, свідоме та сучасне. А жоден народ не може вирости без усвідомлення себе, як такого. Саме тому, на завершення місячника військово-патріотичного виховання було обрано тему лінійки "Ми - громадяни України".Учні 7-Б класу Мисенко Дмитро, Литвин Марія, Супрович Олександр, учениці 9-А Маннік Марина та 9-Б Антіпова Євгенія, учень 10 класу Шкиря Давид спільно з педагогом-організатором Білик Русланою Миколаївною у доступній формі розказали шкільному загалу хто такий патріот, хто такий громадянин та як ними стати для того, що б українська держава процвітала. 

Переглядів: 413 | Додав: vika | Дата: 22.02.2016 | Коментарі (0)

Тяжкий видався для українців місяць лютий. Чи не найчорніший в її історії. Тому і назва певне у нього така. Два роки тому сталися події, які назавжди поділили життя України на "до" і "після". Майдан...Кривава розправа "Беркута" над мирними протестантами, які вже досить довгий часвийшли на майдан в намаганні заявити усьому світу - що Україна достойна країна, яка прагне до ЄС, прагне, щоб її народ мав змогу на краще сьогодення. Але у провладних структур були інші плани на Україну. Інше бачення того, що відбувається на Майдані Незалежності та на інших площах крїни. Хвиля протестів та масових акцій заполонила кожне місто і селище, усю Україну. І провладний агресор злякався. Випустив своїх хижих птахів, які снайперськими кулями, наче пазурами косило майданівський люд...

... Читати далі »

Переглядів: 383 | Додав: vika | Дата: 22.02.2016 | Коментарі (0)

В рамках місячника військово-патріотичного виховання у середу 17 лютого відбувся усний журнал для учнів 8-11 класів, присвячений 27 річниці виведення військ з Афганістану. Зібрання учнів відбулося у форматі круглого столу де кожен міг зачитати факти при воїнів афганців, їх воєнний та післявоєнний шлях, краще зрозуміти їх та назавжди прояснити для себе усі сторінки афганської війни. Ходом журналу керувала педагог-організатор Білик Р.М. Читання були коментованими, кожен мав змогу висловити свою думку з приводу тих чи інших відомостей, які звучали. Також учням було запропоновано до перегляду фрагменти з фільму "Афганский излом". Атмосфера яка панувала дала змогу показати, що кожен з учнів залишився небайдужим до тих подій, що є досить цінним.

Переглядів: 286 | Додав: vika | Дата: 22.02.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 40 41 42 43 44 45 46 »
Дошка оголошень
[07.10.2021][Різне]
Дослідження «Удосконалення механізмів публічного управління системою неперервної освіти в умовах інноваційного розвитку суспільства» (0)
[27.09.2021][Виховні заходи]
План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» (0)
[12.04.2021][Анонси подій]
План заходів, присвячених роковинам аварії на Чорнобильській АЕС (0)
[09.04.2021][Різне]
Початок прийому документів для зарахування у 1 клас (0)
[01.04.2021][Різне]
Пробне ЗНО-2021 (0)
[22.02.2021][Різне]
Конкурсний відбір підручників для 8 класу (0)
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Презентації
Зарубіжна літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Потрібні контакти [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
День Вишиванки 2021 [22]
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Дітям
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН молодьспорт
Департамент
УЦОЯО
ПОІППО
Педпреса
Освіта
Щоденник