Головна » Архів матеріалів

Увесь квітень традиційно присвячений екологічному вихованню підростаючого покоління. Так уже традиційно склалося в Україні, що саме цього місяця відбувається активне прибирання присадибних ділянок, парків, висаджуються клумби, біляться дерева, відбувається активна компанія з озеленення територій, їх облагороження. Учні Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 долучилися до цієї акції. На початку квітня було прибрано пришкільну територію, а також територію міського парку, що знаходиться поруч. Учні 11 класу поновили клумби біля школи, висадивши нові кущі троянд, а згідно з програмою озеленення міста на подвірї школи було висаджено декоративні дерева та кущі, які згодом перетворяться у чудові ландшафтні композиції, які милуватимуть око школярів та жителів міста, розвиваючи їх естетичний смак і просто робитимуть наше місто ще більш затишним та квітуючим.

Ми сподіваємося, що всі сили затрачені на озеленення та прибирання не будуть марними, а наші учні зроблять свідомий вибір і бе ... Читати далі »

Переглядів: 427 | Додав: vika | Дата: 29.04.2016 | Коментарі (0)

Члени учнівського самоврядування Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 завжди вирізнялися своєю активністю у питаннях спорту та здорового способу життя. Саме тому Скопець Владислав, Супрович Олександр та Бойко Євген, члени шкільного міністерства здоровя та спорту "Гарт" вирішили провести загальношкільну акцію, присвячену Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку. Суть акції полягала в тому, що саме цього дня, 6 квітня учні усіх класів разом з класними керівниками та іншими учителями перед уроками запрошувалися на подвіря школи, де відбулася масова спортивно-танцювальна зарядка. Під відомі запальні ритми хлопчаки показували рухи, які всі інші синхронно відтворювали. Такого сплеску позитивних емоцій наша школа ще не знала. А учителі старожили говорять, що раніше такі зарядки на стадіоні перед старою школою ... Читати далі »

Переглядів: 327 | Додав: vika | Дата: 29.04.2016 | Коментарі (0)

Народний депутат України Тарас Кутовий, ГО "Спілка Спасіння Села" та редакція Полтавської обласної газети "Події та коментарі" оголошують МІЖРАЙОННИЙ КОНКУРС ПЛАКАТІВ "Я намалюю твоє майбутнє, Україно" між школярами Гадяцького, Гребінківського, Лохвицького, Лубенського, Пирятинського та Чорнухинського районів. Він проходитиме у період з 1 квітня 2016 року по 1 жовтня 2016 року.

Щоб взяти участь у конкурсі, вам необхідно намалювати свій плакат на одну із тем: "Україна: шлях до миру", "Світ, в якому я хочу", "Яким я бачу своє майбутнє".

Свої малюнки необхідно подати до 15 травня завучу школи з виховної ... Читати далі »

Переглядів: 519 | Додав: vika | Дата: 08.04.2016 | Коментарі (0)

Моя школо! скільки в цьому слові

Святого, доброго і рідного для нас,

Це місце, де навчають рідній мові!

Це місце, де людину роблять з нас!

Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. І тому не дивно, що учні 10 класу реалізували міні-проект спільно з учителем української мови та літератури Стельник О.М. "Рекламуємо рідну школу". У своїх буклетах вони пишуть: 

... Читати далі »

Переглядів: 408 | Додав: vika | Дата: 04.04.2016 | Коментарі (0)

Жоден поважаючий себе учень не уявляє свого життя без книги. Саме з книжок, чи навчальних, чи художніх, ми черпаємо знання та життєву мудрість. У Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 переважна більшість учнів - свідомо роблять свій вибір  і є постійними відвідувачами шкільної бібліотеки. Постійне оновлення виставкових експозицій, презентація нових надходжень і цікаві розповіді про давно забуті шедеври кожного дня чекає на вдячних читачів, які надихнувшися досвідом попередників і самі намагаються робити перші спроби пера.

21 березня в Україні відзначають день дитячої книги, саме тому цілий тиждень у шкільній бібліотеці відбуваються заходи спрямовані на ознайомлення дітей з книгами та залучення їх до створення власних книг. Спільно з учнівським самоврядуванням школи, педагогом-органі ... Читати далі »

Переглядів: 376 | Додав: vika | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

21 березня не так давно у календарях іменується як Всесвітній день людини з синдромом Дауна. Цього дня усі небайдужі і толерантні люди приєднуються до незвичайної, на перший погляд, але дуже простої акції підтримки цих людей, яка зветься Lost Of Socs. Суть акції полягає в тому, щоб хочаб один день виглядати трішки дивно, привертаючи до себе зайву увагу, якою так часто наділені люди з синдромом Дауна. Для цього необхідно одягнути різнокольорові шкарпетки, гетри, або різні шкарпетки так, щоб їх було видно, або ж почепити на себе шкарпетку у вигляді брошки, і так проходити цілий день у знак солідарності.

Хто вони, люди з синдромом Дауна? 5 фактів, які варто знати.

Учні Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 також долучилися до загальносвітової акції і 22 березня прийшли до школи у різнокольорових шкарпетках. Також на великій перерві відбулася трансляція відеороликів у яких до ... Читати далі »

Переглядів: 327 | Додав: vika | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

Певно нікого з тих, хто навчається у школі не здивуєш тематичними тижнями. Вони створені для того, щоб упорядкувати виховну та наукову діяльність школи, привернути  увагу молодих умів в русло навчання та сприймання усього нового та ознайомлення з надбаннями минулого. Саме такий цікавий тиждень "Фізики і Астрономії" розпочався 21 березня у Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. За хорошою шкільною традицією тон тижня було задано на загальношкільній лінійці «Зародження і розвиток фізики», яку спільно з учнями 10-х та 11-х класів підготував учитель фізики Шевченко Ігор Іванович. Учням випала можливість побувати на справжньому магічному шоу, де за допомогою звичних для нас побутових предметів та продуктів учні демонстрували найпростіші фізичні експерименти. Не було тих, кого б не заціка ... Читати далі »

Переглядів: 365 | Додав: vika | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

Червонозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 завжди в руслі усіх новітніх модних течій у світі. Ні для кого не секрет, що ми з вами живемо у суспільстві, яким керують фінанси, і люди, які розуміються на усіх тонкощах економічних процесів, займають чільні місця у світовому діловому просторі. Саме тому, навіть у маленьких школах та містечках діти починають вивчати основи фінансової грамотності, що з огляду на загальносвітові тенденції є правильним і потрібним. Наша школа може похвалитися своїми дітьми, які при вивченні курсу "Фінансова грамотність" завжди показують результати одні з найвищих не тільки в районі, а й в області. Не дарма команда "Ігор і Команда" у складі десятикласників Байрака Ігора, Кузьменко Діани, Дриги Анни, Мішури Інни та Салієнко Марії під керівництвом вчителя Ющенко Ірини Володимирівни представляли Полт ... Читати далі »

Переглядів: 589 | Додав: vika | Дата: 18.03.2016 | Коментарі (0)

Ми, українці, як скарбницю плекаємо свою культурну спадщину. І безперечно такою перлиною був, є і буде видатний митець слова, людина з високої літери, геній української національної думки - Тарас Григорович Шевченко. Щорічно у другу неділю березня увесь світовий загал відзначає річницю з його дня народження. Так звані "Шевченківські дні" ніколи не оминають стін Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Цілий тиждень присвячений поету почався з урочистої лінійки «Поезія Шевченка – то музики народної душа» підготовлена Онопрієнко С.А. та учнями 7-Б класу, під час якої учням розповіли цікаві факти з життя Тараса Григоровича, його біографію. Учениці 5-Б класу Жара Ангеліна і 8-А класу Квашина Сніжана декламували найкращі поезії митця.Під час усієї лінійки транслювалися відео пісень на слова поета, його картини та портрети. Також до уваги ... Читати далі »

Переглядів: 404 | Додав: vika | Дата: 14.03.2016 | Коментарі (0)

Цей вислів відомий чи не кожному. Сьогодні він актуальний як ніколи. В країні, де вже другий рік вирує неоголошена війна, де ніхто не може бути впевненим у завтрішньому дні, саме єднання і братерство - ті риси, які споконвіку імпонували українцям - саме вони допомагають нам не втратити обличчя і залишатися людьми, навіть в час скрути.

У Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася чергова акція збору гуманітарної допомоги воїнам АТО. Збирали найнеобхідніше: крупи, печиво, макаронні вироби, консерви, цукор, чай, картоплю, медикаменти, засоби гігієни та продукти першої необхідності. І звичайно ж не обійшлося без оберегів. Волонтерський загін "Помагай"(учні 5-А класу) виготовили мішечки, в які поклали запашні українські трави, з яких можна готувати чай, та додали в кожен мішечок молитву, адресовану солдатам.Учні молодших кла ... Читати далі »

Переглядів: 358 | Додав: vika | Дата: 10.03.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 39 40 41 42 43 ... 45 46 »
Дошка оголошень
[07.10.2021][Різне]
Дослідження «Удосконалення механізмів публічного управління системою неперервної освіти в умовах інноваційного розвитку суспільства» (0)
[27.09.2021][Виховні заходи]
План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» (0)
[12.04.2021][Анонси подій]
План заходів, присвячених роковинам аварії на Чорнобильській АЕС (0)
[09.04.2021][Різне]
Початок прийому документів для зарахування у 1 клас (0)
[01.04.2021][Різне]
Пробне ЗНО-2021 (0)
[22.02.2021][Різне]
Конкурсний відбір підручників для 8 класу (0)
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Презентації
Зарубіжна літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Потрібні контакти [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
День Вишиванки 2021 [22]
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Дітям
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН молодьспорт
Департамент
УЦОЯО
ПОІППО
Педпреса
Освіта
Щоденник