Головна » Архів матеріалів

Ще декілька десятків років тому ніхто і подумати не міг наскільки зміниться наш звичний перебіг життя, а все завдяки їй - інформатиці. Інформаційні технології сьогодні скрізь - від науки - до навчання, від виробництва - до медицини. Тому, не дивним є те, що саме на вивченні інформаційних наук та технологій спрямована сучасна освіта. З цією метою у школах організовано комп`ютерні кабінети з постійним доступом до мережі інтернет, учителі у своїй роботі все більше використовують мультимедійні пристрої, а тестування та конкурси мають глобальний характер, оскільки одночасно тисячі дітей з різних точок країни та світу можуть виконувати завдання на одному і тому ж ресурсі. Усе це реалії сьогодення. Тож не дивним є проведення у Заводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 тематичного тижня Інформатики.

... Читати далі »

Переглядів: 405 | Додав: vika | Дата: 17.01.2017 | Коментарі (0)

В рангу свят, які є найулюбленішими для школярів і наймасовіше відбуваються у Заводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 саме новорічні свята стоять на першому місці. До них готуються з особливою ретельністю: учні молодших класів одягаються у гарні костюми і чекають на подарунки, учні середньої школи – віншують привітаннями, старшокласники готують вечір новорічного гумору, під час якого мають прекрасну змогу у теплій обстановці поділитися своїми талантами та подивитися на таланти інших.

Цього року святкування відбувалося так: у вівторок 27 грудня відбувся ранок «Новорічні подарунки» для учнів перших класів за участю театральної групи учнів 6, 10 та 11 класів, які орган ... Читати далі »

Переглядів: 411 | Додав: vika | Дата: 04.01.2017 | Коментарі (0)

Українці – люди щедрі, хлібосольні. Люди, які пам’ятають і плекають свої традиції. Тож не дарма і по цей день існує традиція у дітей ходити щедрувати, вітати господарів з новим роком та віншувати їм щастя та здоровя. у нашому місті таким господарем є міський голова, до якого традиційно приходять щедрувати кращі щедру вальні колективи міста, серед яких щедрувальники Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. З піснями та театралізованою виставою вітали 16 учнів школи: Скопець Владислав у ролі чортика, Власенко Владислав – у ролі кози,Давиденко Антон у ролі маланки, Олексієнко Роман – у ролі Василя, Байрак Ігор, Стеблянко Андрій, Зленко Владислав – у ролі стрільців, Бондаренко Ярослав у ролі діда, Жара Карина – у ролі циганки, Антіпова Євгенія у ролі доктора та дівчата-щедрувальниці Синявська О ... Читати далі »

Переглядів: 352 | Додав: vika | Дата: 04.01.2017 | Коментарі (0)

Кінець першого навчального семестру традиційно є своєрідним показником наукового старту роботи школи. Нам дуже приємно, що цього року він є більш ніж вдалим. Більше двадцяти учнів нашої школи показали свої знання на районних предметних олімпіадах і стали їх переможцями. Від української мови до трудового навчання – спектр знань наших учнів є досить широким, а це показує, що всі учителі школи проводять ґрунтовну навчальну роботу.

Грамотами відділу освіти було нагороджено призерів олімпіад. Дехто брав участь вперше, а у когось займати призові місця є хорошою традицією. Рекордсменом за кількістю призових місць став учень 11 класу Ігор Байрак, президент школи: ... Читати далі »

Переглядів: 331 | Додав: vika | Дата: 04.01.2017 | Коментарі (0)

В Заводському працює декілька великих підприємств, які підтримують життєдіяльність міста, дають роботу сотням осіб. Тож не дивним є те, що під час зимових свят ці підприємства роблять щедрі подарунки дітям шкіл – багато з яких є дітьми працівників цих підприємств. Одним з таких є ПАТ «Склоприлад», яке уже декілька років поспіль не оминає школу і на передодні зимових свят вітає дітей солодкими пакуночками. Цьогоріч подарунки отримали учні 1-8 класів.

 Від загалу Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів ми виносимо щиру подяку нашим меценатам, які в такий спосіб привітали дітей з прийдешніми святами і створили атмосферу свята для тих, хто найбільше цього потребує – наших дітей. Бажаємо ПАТ «Склоприлад» процвітання, її працівникам здоровя і злагоди у новому 2017 ... Читати далі »

Переглядів: 273 | Додав: vika | Дата: 04.01.2017 | Коментарі (0)

Є сторінки життя країни, про які тяжко згадувати. Але вкрай потрібно. Потрібно для всіх тих, хто ще не розуміє всіх тонкощів історії і всіх премудростей життя – наших дітей.

Кінець листопаду традиційно є насиченим на заходи, які не дають згаснути пам`яті. Це і загальношкільна лінійка «Пам`яті незгасна свіча» присвячена жертвам Голодомору, відповідні виховні години, виховний захід «Україна пам’ятає! Світ визнає!» присвячений Небесній сотні та подіям Революції гідності. У доступній формі старшокласники та вчителі згадували всіх тих, кого загубили ці тяжкі події і як вони вплинули на життя нашої країни. Немає дитини в нашій школ ... Читати далі »

Переглядів: 298 | Додав: vika | Дата: 04.01.2017 | Коментарі (0)

Спорт – це те, без чого сучасна людина не уявляє свого життя. Тож не дивним є те, що щорічно на рівні району проводяться спортивні змагання у п’ятиборстві: човниковий біг, стрибки у довжину з місця, стрибки на скакалці, естафета та творчий конкурс на знання історії спорту.

Цьогоріч команда Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів достойно показала себе на рівні району, виборовши у загальному заліку третє командне місце. Ми вітаємо наших спортсменів – учнів 5-10 класів:Савченка Владислава, Колісник Олександру, Шабаль Анастасію, Скопець Владислава, Гаркушу Єлизавету, Киву Владислава, Тарабан Дарину, Богомола Сергія, Яворовського Андрія, Іващенко Анну, Власенка Даниїла з  вдалим виступом, бажаємо їм нових спортивних перемог та міцного здоров`я.

держави. Цей захід був присвячений річниці з народження видатного історика і ми впевнені, що тепер кожен учень нашо ... Читати далі »

Переглядів: 305 | Додав: vika | Дата: 04.01.2017 | Коментарі (0)

Ні для кого не є секретом, що у Заводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 працюють вчителі професіонали. Одним з таких є вчитель історії, завуч з навчальної роботи Інна Григорівна Войтенко. Історик за покликанням, вона використовує кожну нагоду, щоб долучити шкільний загал до славетного історичного минулого нашої країни та розповісти учням якомога більше про тих, хто це славетне минуле створював.

З цією метою вчителем було організовано і проведено історико-біографічний урок: «Михайло Сергійович Грушевський – видатний історик, визначний державний і громадсько-політичний діяч, літературознавець, письменник, публіцист, організатор української науки» під ч ... Читати далі »

Переглядів: 334 | Додав: vika | Дата: 04.01.2017 | Коментарі (0)

Талановиті діти є скрізь. та не скрізь вони мають змогу проявити свої таланти, показати свої вміння і дати вихід тому, що у них на душі. Так склалося, що життя нині підкидає різні теми для роздумів, і діти – найкращі ретранслятори всього того, що відбувається навкруг. Саме тому, певно, депутатом верховної ради, а нині Міністром аграрної політики Тарасом Кутовим було впроваджено міжрайонний конкурс малюнків «Я намалюю твоє майбутнє, Україно».

 Нагадуємо, що конкурс було проведено у декілька етапів, троє кращих малюнків школи презентувалися в районі, а один з них – малюнок одинадцятикласника Шкирі Давида, який у міжрайонному конкурсі став переможцем та отримав відзнаку «за оригінальність відображення теми, творче вирішення малюнку та цікавий авторський підхі ... Читати далі »

Переглядів: 344 | Додав: vika | Дата: 04.01.2017 | Коментарі (0)

Останнім часом велика увага приділяється учнівському самоврядуванню. В районі та області відбуваються численні семінари, які працюють над цією проблематикою та організовуються відповідні конкурси для дітей, які спрямовують їх на розвиток та обмін досвідом. Тож традиційною є проведення у Заводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 фестивалю учнівських проектів «Ми віримо у гарне майбутнє». У нашій школі цей фестиваль знаменується проведенням вже традиційного активізую чого проекту «Зроблено в Україні». Цьогоріч він був ще масовішим і насиченішим: виставки, інсценізації, показ фільмів і мультфільмів, майстер класи та багато чого іншого.

Результати проекту бу ... Читати далі »

Переглядів: 386 | Додав: vika | Дата: 04.01.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 46 47 »
Дошка оголошень
[07.10.2021][Різне]
Дослідження «Удосконалення механізмів публічного управління системою неперервної освіти в умовах інноваційного розвитку суспільства» (0)
[27.09.2021][Виховні заходи]
План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» (0)
[12.04.2021][Анонси подій]
План заходів, присвячених роковинам аварії на Чорнобильській АЕС (0)
[09.04.2021][Різне]
Початок прийому документів для зарахування у 1 клас (0)
[01.04.2021][Різне]
Пробне ЗНО-2021 (0)
[22.02.2021][Різне]
Конкурсний відбір підручників для 8 класу (0)
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Презентації
Зарубіжна літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Потрібні контакти [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
День Вишиванки 2021 [22]
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Дітям
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН молодьспорт
Департамент
УЦОЯО
ПОІППО
Педпреса
Освіта
Щоденник