Головна » Архів матеріалів

Саме таким запитанням задалися учні 10-11 класів у рамках місячника військово-патріотичного виховання. Кому, як не їм, майбутнім захисникам вітчизни, цікавитися наболілими питаннями української армії. Тож, спільно з учителем захисту вітчизни Шкрябуном І.М. та педагогом-організатором Білик Р.М. вони організували круглий стіл, під час якого в ході жвавої дискусії було розглянуто ряд питань: 

- історію українського війська з початку незалежності і до цього часу. Як змінилася українська армія після розпаду СРСР та після Революції Гідності;

- проблеми та переваги контрактної армії та строкової служби;

- вступ України в НАТО: чи потрібно це україні, всі "за" і "проти" цього рішення;

- жінки в армії - досвід зарубіжних країн, перспективи впровадження в Україні, та сучасна інформація про жінок в армії;

- бойовий потенціал української арм ... Читати далі »

Переглядів: 322 | Додав: vika | Дата: 20.02.2017 | Коментарі (0)

15 лютого увійшло в історію як день виведення радянських військ з Афганістану. І саме цього дня на державому та місцевому рівнях, у селах та містах відбуваються заходи присвячені усім тим, хто трагічно загинув під час війни у Афганістані. Не стала виключенням і Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 для якої вшанування афганців є традиційним. І хоча точиться багато спірних бесід про те, чи потрібною була ця війна для колишнього радянського народу, частиною яких були українці, але ця війна була. Гинули люди. Наші співвітчизники. Сотні з тих, хто протягом десяти років воював із маджихедами в тяжких гірсько-пустельних умовах східної країни Афганістан - вернулися пораненими, як фізично так і морально. І ми не маємо морального права забувати цих людей. 

Усний журнал "Афганістан болить в моїй душі", який відбувся у ... Читати далі »

Переглядів: 344 | Додав: vika | Дата: 17.02.2017 | Коментарі (0)

Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за роки свого існування неодноразово ставала базою для багатьох районних конкурсів і семінарів. Не став виключенням і цьогорічний семінар учителів біології, який відбувся 10.02.2017 року у приміщенні актової зали школи. Тема семінару - "Мотивація до вивчення екології та біології через залучення учнів до участі в позашкільних предметних конкурсах". Більше тридцяти учителів-предметників та представників відділу освіти Лохвицького району завітали до школи задля підняття важливих тем екологічної освіти дітей.

Розпочався семінар з доповіді учителя біології Олексенко О.А. "Екологічні лиха в Україні" під час якої вона грунтовно розповіла про найбільш хвилюючі екологічні катастрофи української сучасності: екологічну катастрофу у Грибовичах (пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом); е ... Читати далі »

Переглядів: 450 | Додав: vika | Дата: 13.02.2017 | Коментарі (0)

Зима. Війна. Збір гуманітарної допомоги. За якихось три роки ці слова для кожного українця стали в один ряд і, нажаль, разом вживаються. Три роки поспіль російський агресор у найхолоднішу пору року демонструє всю свою підлу і не обгрунтовану лють, посилаючи її на ні в чому не винних людей. Цього разу біда трапилася з Авдіївкою. Масована військова атака застала людей зненацька, змусивши їх поспіхом покидати напівзруйновані будинки та прощатися з місцем у якому жили. За якийсь день вільна земля стала окупованою загарбником.

Про цей болючий епізод можна розповідати довго, зараз про нього говорить увесь український загал. Вся спільнота, згуртована і загартована нашим  загальним лихом під назвою АТО, прийшла на допомогу тим, хто в ці морозні дні її найбільше потребував. З усієї України збиралися г ... Читати далі »

Переглядів: 345 | Додав: vika | Дата: 07.02.2017 | Коментарі (0)

Ці пронизуючі рядки не можуть лишити байдужим. Саме під таким гаслом 29 січня пройшла загальношкільна лінійка присвячена пам'яті солдат, які загинули у бою під Крутами. Ця трагічна сторінка української історії ось уже майже сто років поспіль слугує прикладом звитяги, самопожертви та мужності для підростаючого покоління. 300 юнаків вийшли на захист України проти супротивника, який в рази їх перевищував кількістю та підготовкою. "Безвусими янголами" стали всі ті, хто загинув того страшного дня, але память про їх  безсмертний подвиг не розстане, не розсиплеться у віках. З метою вшанування мужніх юнаків та зміцнення української державності і відбуваються щорічні заходи в Заводській ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Окрім лінійки, яку провели десятикласники Гаркуша М. та Антіпова Є. ... Читати далі »

Переглядів: 389 | Додав: vika | Дата: 07.02.2017 | Коментарі (0)

В математиці все має бути точно, гармонічно, красиво і витончено. Така вона, ця наука, яка змушує юні уми кріпнути і розвиватися. Саме тому ми її так шануємо і поважаємо. Тиждень маткматики, який відбувся у Заводській ЗОШ І-ІІІ ступенів - яскраве тому підтвердження. На рівні з виховними годинами, на яких учнями розповідалися цікаві факти про математику, видатних вчених математиків та різні математичні цікавинки, - проводилася виставка малюнків "У математиці є така краса як у поезії і в живопису"" учнів 5-7 класів та газет-стіннівок "Краса+гармонія+витонченість+точність=МАТЕМАТИКА" учнів 8-11 класів.

Ці дві виставки було оформлено і ... Читати далі »

Переглядів: 390 | Додав: vika | Дата: 07.02.2017 | Коментарі (0)

Саме під таким девізом розпочався тиждень математики у Заводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Під час урочистої лінійки, підготовленої вчителем математики Чепіль Н.В., учнями 6-Б, 7-Б, 9-А та 11 класів, було у цікавій формі розказано про всі "плюси" і "мінуси" математики, що це за наука, звідки вона взялася та як необхідно її вивчати, щоб не потрапити в життєву халепу.

Вступне вітальне слово сказала заступник директора з виховної роботи, учитель математики - Міщенко Л. В.. Після того пісню "Математика нам рідна" на мотив пісні "Учат в школе" виконали учениці 6-Б класу Білюк Т. та Пономаренко Д. Ведучі семикласники Боряк В. та Пшенична М. розповіли усім про заходи, які відбудуться протягом тижня ... Читати далі »

Переглядів: 343 | Додав: vika | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

"Школярі-школярики...у руках букварики" - слова дитячої пісеньки лунали у стінах шкільної актової зали, яка 20 січня вітала першокласників та посвячувала їх у повноправні члени шкільної родини. Дату було обрано не спроста, адже саме цього дня виповнювалося 100 шкільних навчальних днів, під час яких увесь загал школи мав нагоду познайомитися із першокласниками, а вони у свою чергу встигли адаптуватися до нової соціальної ролі - школяра, та показати усім свої вміння і таланти, якими вони встигли збагатитися всього лише за 6-7 років свого життя.

На урочисте свято, яке було організовано педагогом-організатором Білик Р.М. спільно з класоводами 1-А класу - Вороною Т.І. та 1-Б класу - Горілей Н.І., було запрошено батьків та учителів школи. Під час святкової програми до дітей завітали казкові гості - Вчений Кіт, Королева Знань, Музика, Математика та Буквар, які привітали д ... Читати далі »

Переглядів: 396 | Додав: vika | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

Українці - нація цікава і неоднорідна. На великій території мирно вживаються люди безлічі національностей, та всі вони знають одне - потрібно любити і поважати землю на якій живеш. Так склалося історично і географічно, що територію країни умовно ділить на дві частини річка Дніпро. Кожному українцю відомий термін - Лівобережна і Правобережна Україна. Недруги України часто спекулюють цим, намагаючися розсварити українців між собою, та як показує історія - це неможливо. Свідомість людей завжди підказувала - наша сила в єдності, тому не дивним є те, що ще 22 січня 1919 року підписали Акт Злуки Української Народної Республіки з Західно-Українською Народною республікою, проголосивши Україну - обєднаною, незалежною державою. І, нехай, історія роками випробовувала українців, шматуючи її територію, сьогодні, коли вона дійсно незалежна, ми не забуваємо про той перший крок до незалежності. В знак солідарност ... Читати далі »

Переглядів: 365 | Додав: vika | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

Ти ждень інформатики закінчився традиційним підбиттям підсумків проведених конкурсів, яких протягом тижня було чимало. Дуже приємно, що в заходах, організованих учителем інформатики Захарченко М.М. активну взяли учні 5-9 класів.

У конкурсі "Приборкувачі комп`ютерної миші" визначилися такі переможці:

У 6 класах - І місце з результатом 61 секунда посів Усов Сергій, ІІ місце - Лисенко Андрій.

У 7 класах - І місце з результатом 43 секунди - Бондаренко , ІІ місце - Шапран Б.

У 8 класах - І місце з результатом 43 секунди - Ніколенко М., ІІ місце - Супрович О.

У 9 класах - І місце з результатом 38 секунд - Смоляга В., ІІ місце - Мотренко О.

Суть конкурсу полягала у вправному володінні комп'ютерною мишкою, якою в спеціальній програмі потрібно було виконувати певні завдання. І чим швидше ці завдання виконати - тим кращий резу ... Читати далі »

Переглядів: 407 | Додав: vika | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 37 38 39 40 41 ... 46 47 »
Дошка оголошень
[07.10.2021][Різне]
Дослідження «Удосконалення механізмів публічного управління системою неперервної освіти в умовах інноваційного розвитку суспільства» (0)
[27.09.2021][Виховні заходи]
План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» (0)
[12.04.2021][Анонси подій]
План заходів, присвячених роковинам аварії на Чорнобильській АЕС (0)
[09.04.2021][Різне]
Початок прийому документів для зарахування у 1 клас (0)
[01.04.2021][Різне]
Пробне ЗНО-2021 (0)
[22.02.2021][Різне]
Конкурсний відбір підручників для 8 класу (0)
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Презентації
Зарубіжна літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Потрібні контакти [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
День Вишиванки 2021 [22]
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Дітям
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН молодьспорт
Департамент
УЦОЯО
ПОІППО
Педпреса
Освіта
Щоденник