Головна » Архів матеріалів

Моя школо! скільки в цьому слові

Святого, доброго і рідного для нас,

Це місце, де навчають рідній мові!

Це місце, де людину роблять з нас!

Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. І тому не дивно, що учні 10 класу реалізували міні-проект спільно з учителем української мови та літератури Стельник О.М. "Рекламуємо рідну школу". У своїх буклетах вони пишуть: 

... Читати далі »

Переглядів: 379 | Додав: vika | Дата: 04.04.2016 | Коментарі (0)

Жоден поважаючий себе учень не уявляє свого життя без книги. Саме з книжок, чи навчальних, чи художніх, ми черпаємо знання та життєву мудрість. У Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 переважна більшість учнів - свідомо роблять свій вибір  і є постійними відвідувачами шкільної бібліотеки. Постійне оновлення виставкових експозицій, презентація нових надходжень і цікаві розповіді про давно забуті шедеври кожного дня чекає на вдячних читачів, які надихнувшися досвідом попередників і самі намагаються робити перші спроби пера.

21 березня в Україні відзначають день дитячої книги, саме тому цілий тиждень у шкільній бібліотеці відбуваються заходи спрямовані на ознайомлення дітей з книгами та залучення їх до створення власних книг. Спільно з учнівським самоврядуванням школи, педагогом-органі ... Читати далі »

Переглядів: 348 | Додав: vika | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

21 березня не так давно у календарях іменується як Всесвітній день людини з синдромом Дауна. Цього дня усі небайдужі і толерантні люди приєднуються до незвичайної, на перший погляд, але дуже простої акції підтримки цих людей, яка зветься Lost Of Socs. Суть акції полягає в тому, щоб хочаб один день виглядати трішки дивно, привертаючи до себе зайву увагу, якою так часто наділені люди з синдромом Дауна. Для цього необхідно одягнути різнокольорові шкарпетки, гетри, або різні шкарпетки так, щоб їх було видно, або ж почепити на себе шкарпетку у вигляді брошки, і так проходити цілий день у знак солідарності.

Хто вони, люди з синдромом Дауна? 5 фактів, які варто знати.

Учні Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 також долучилися до загальносвітової акції і 22 березня прийшли до школи у різнокольорових шкарпетках. Також на великій перерві відбулася трансляція відеороликів у яких до ... Читати далі »

Переглядів: 303 | Додав: vika | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

Певно нікого з тих, хто навчається у школі не здивуєш тематичними тижнями. Вони створені для того, щоб упорядкувати виховну та наукову діяльність школи, привернути  увагу молодих умів в русло навчання та сприймання усього нового та ознайомлення з надбаннями минулого. Саме такий цікавий тиждень "Фізики і Астрономії" розпочався 21 березня у Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. За хорошою шкільною традицією тон тижня було задано на загальношкільній лінійці «Зародження і розвиток фізики», яку спільно з учнями 10-х та 11-х класів підготував учитель фізики Шевченко Ігор Іванович. Учням випала можливість побувати на справжньому магічному шоу, де за допомогою звичних для нас побутових предметів та продуктів учні демонстрували найпростіші фізичні експерименти. Не було тих, кого б не заціка ... Читати далі »

Переглядів: 336 | Додав: vika | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

Червонозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 завжди в руслі усіх новітніх модних течій у світі. Ні для кого не секрет, що ми з вами живемо у суспільстві, яким керують фінанси, і люди, які розуміються на усіх тонкощах економічних процесів, займають чільні місця у світовому діловому просторі. Саме тому, навіть у маленьких школах та містечках діти починають вивчати основи фінансової грамотності, що з огляду на загальносвітові тенденції є правильним і потрібним. Наша школа може похвалитися своїми дітьми, які при вивченні курсу "Фінансова грамотність" завжди показують результати одні з найвищих не тільки в районі, а й в області. Не дарма команда "Ігор і Команда" у складі десятикласників Байрака Ігора, Кузьменко Діани, Дриги Анни, Мішури Інни та Салієнко Марії під керівництвом вчителя Ющенко Ірини Володимирівни представляли Полт ... Читати далі »

Переглядів: 550 | Додав: vika | Дата: 18.03.2016 | Коментарі (0)

Ми, українці, як скарбницю плекаємо свою культурну спадщину. І безперечно такою перлиною був, є і буде видатний митець слова, людина з високої літери, геній української національної думки - Тарас Григорович Шевченко. Щорічно у другу неділю березня увесь світовий загал відзначає річницю з його дня народження. Так звані "Шевченківські дні" ніколи не оминають стін Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Цілий тиждень присвячений поету почався з урочистої лінійки «Поезія Шевченка – то музики народної душа» підготовлена Онопрієнко С.А. та учнями 7-Б класу, під час якої учням розповіли цікаві факти з життя Тараса Григоровича, його біографію. Учениці 5-Б класу Жара Ангеліна і 8-А класу Квашина Сніжана декламували найкращі поезії митця.Під час усієї лінійки транслювалися відео пісень на слова поета, його картини та портрети. Також до уваги ... Читати далі »

Переглядів: 375 | Додав: vika | Дата: 14.03.2016 | Коментарі (0)

Цей вислів відомий чи не кожному. Сьогодні він актуальний як ніколи. В країні, де вже другий рік вирує неоголошена війна, де ніхто не може бути впевненим у завтрішньому дні, саме єднання і братерство - ті риси, які споконвіку імпонували українцям - саме вони допомагають нам не втратити обличчя і залишатися людьми, навіть в час скрути.

У Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася чергова акція збору гуманітарної допомоги воїнам АТО. Збирали найнеобхідніше: крупи, печиво, макаронні вироби, консерви, цукор, чай, картоплю, медикаменти, засоби гігієни та продукти першої необхідності. І звичайно ж не обійшлося без оберегів. Волонтерський загін "Помагай"(учні 5-А класу) виготовили мішечки, в які поклали запашні українські трави, з яких можна готувати чай, та додали в кожен мішечок молитву, адресовану солдатам.Учні молодших кла ... Читати далі »

Переглядів: 328 | Додав: vika | Дата: 10.03.2016 | Коментарі (0)

Саме з такими словами цього дня зверталися до жінок та дівчат школи чоловіки учителі та хлопці однокласники. 4 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня у Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася святкова лінійка-театралізація. Вона була побудована у вигляді репортажу з світської події у школі. Учень 10 класу Зленко Владислав чудово впорався з роллю репортера. Ведучими зібрання були учні 10 класу Бондаренко Ярослав та Максимейко Дмитро. Свої пісенні поздоровлення дарували дівчатка з 5-Б класу, хор 7-Б класу та дует одинадцятикласниць - Яна Сорока та Лисенко Тетяна, які співали проникливі та ніжні пісні присвячені найдорожчій людині в їхньому житті - мамі. До жіночої частини педколективу з поздоровленням звернувся учитель фізики, голова профкому Шевченко Ігор Іванович. Вітання для дівчаток готували хлопці - кращий предста ... Читати далі »

Переглядів: 370 | Додав: vika | Дата: 10.03.2016 | Коментарі (0)

З 29 лютого по 4 березня 2016 року в Червонозаводській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 проходить тиждень іноземних мов "We learn English". Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою на тему "Ukrainian poetry in English". Учні прослухали вірші відомих українських письменників Тараса Шевченка, Володимира Сосюри, Ліни Костенко, Павла Тичини англійською мовою у перекладі Е.Л. Войнич та М.Найдена, професора славістики Пенсильванського університету.

Протягом тижня будуть проведені виховні години "У світі англійської казки" (1-4 класи), "Чи знаєте ви Великобританію? " (5-8 класи), "Визначні жінки в історії Англії" (9-11 класи), усний журна ... Читати далі »

Переглядів: 302 | Додав: vika | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)

Учні Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 завжди вирізнялися з-поміж інших свчоїм активним соціальним життям. Спільно з класними керівниками, вони завжди намагаються бути в руслі всіх подій, які відбуваються, і намагаються використати кожну можливість, яка випадає, щоб покращити матеріальне становище свого класу та школи. Таким прикладом слугують учні 5-А класу, які з класним керівником Стельник О.М. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі від меблевої компанії ТСО "Крейдою на дошці". За умовою цього конкурсу необхідно було вислати фотографію шкільної дошки, розмальованої учнями. Головний приз конкурсу - сучасна шкільна дошка, яка б прийшла на зміну старій. За результатами конкурсу учні виграли заохочувальний приз - сертифікат на суму 300 грн. при покупці будь-яких товарів на суму 1000 грн. у мережі ТСО. Дякуємо компанії за надану можливість і заохочення, а нашим учням за старання і благород ... Читати далі »

Переглядів: 396 | Додав: vika | Дата: 01.03.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 32 33 34 35 36 37 38 »
Дошка оголошень
[22.02.2021][Різне]
Конкурсний відбір підручників для 8 класу (0)
[11.02.2021][Анонси подій]
ПЛАН заходів ОЗ «Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» до Дня Святого Валентина 12 лютого 2021 року (0)
[08.02.2021][Різне]
Увага акція! (0)
[27.01.2021][Різне]
Конкурсний відбір підручників для 4 класу (0)
[21.01.2021][Анонси подій]
ПЛАН заходів ОЗ «Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» до Дня Соборності України 22 січня 2021 року (0)
[01.10.2020][Анонси подій]
Увага акція! (0)
Гімн школи
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Презентації
Світова літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН молодьспорт
Департамент
РМК
УЦОЯО
ПОІППО
Педпреса
Освіта
Щоденник