Звіт 2019 про проведення місячника

Із 1 до 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек (наказ МОН України від 12.08.2014 № 931).
Головною метою діяльності шкільних бібліотек є забезпечення якісного бібліотечно-інформаційного обслуговування учасників освітнього процесу та надання допомоги педагогам у всебічному розвитку особистості з глибоко усвідомленою громадською і соціальною позицією, системою наукових знань відповідно до інтересів Української держави.
За концепцією НУШ, кожна школа матиме у своїй структурі сучасну бібліотеку, яка стане ресурсним осередком і експериментальним майданчиком для учнів і вчителів, забезпечить вільний доступ до якісних електронних підручників, енциклопедій, бібліотек, лабораторій. В умовах швидких трансформаційних змін першочерговим завданням для шкільної бібліотеки є перетворення її з центру бібліотечних ресурсів і доступу до інформації у центр дослідження, відкриття, творчості та інноваційної педагогіки.
Задля сприяння реалізації основних пріоритетів НУШ, зокрема, створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування покоління, яке здатне вчитися упродовж всього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства, цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувся під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

В нашій школі рамках Всеукраїнського місячника з 01 по 31 жовтня проводилися заходи, які сприяли задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів до бібліотеки, рекламуванню бібліотеки, створенню її іміджу.


Була організована благодійна акція "Книжка в дарунок бібліотеці", завдяки якій фонд бібліотеки поповнився новими і потрібними для навчання і читання книгами. Хочу подякувати учням 6-Б і 5-В класів за подарунки бібліотеці, а також 6-А класу.


Протягом місяця учні мали змогу залишити свої побажання для  шкільної бібліотеки в бібліоскринці. 


На перерві між уроками проходило смайл-опитування "Якою ви бачите сучасну бібліотеку". Цей захід дуже сподобався дітям.


Організована виставка нової літератури "Книжкова алея"


Для учнів 2-4 класів був оголошений конкурс малюнків "Бібліотека очима дітей". Діти активно приймали участь у конкурсі. Дуже багато малюнків зараз знаходиться в бібліотеці на виставці. Переможці конкурсу: Откидич Софія 4-Б клас, Чернявська Дар'я 2-А клас, Решетнікова Катя 4-Б клас. 

 


З учнями 3-А класу був проведений читацький марафон "Читаємо без зупинки". Девіз марафону: "Швидкість, увага, якість".


Фотоконкурс "Я і моя улюблена книга"


Для учнів 1-В класу була організована екскурсія "Казковий світ бібліотеки". Діти поринули в царство книг. Екскурсія пройшла казково.


З учнями 5-В класу я провела бесіду "Діти, книга, бібліотека". Дітям ще раз нагадала про значення книг і бібліотеки в їхньому житті, правила поводження з книгами, а також передивились ролик про найкращі бібліотеки світу.


Між учнями старших класів був проведений конкурс читців поезії "Цей дивний світ бібліотека", де вони читали вірші і отримали солодкий подарунок у винагороду.

Всі акції і конкурси протягом місяця проводились в тісній співпраці з вчителями школи. Хочу подякувати учителям і учням, які приймали активну участь у організації і проведенні місячника. В цілому цілі, які сприяли задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів до бібліотеки, рекламуванню бібліотеки, створенню її іміджу, були досягнуті.

Дошка оголошень
[18.05.2023][Різне]
Графік проведення заходів, спрямованих на подолання освітніх втрат (0)
[29.03.2023][Різне]
Оголошення про прийом до ліцею (0)
[27.03.2023][Різне]
Опитування (0)
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Презентації
Зарубіжна літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Потрібні контакти [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
День Вишиванки 2021 [22]
Уроки доброти [24]
Уроки доброти в нашому ліцеї, які проходили з 3 по 7 жовтня.
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Дітям
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН України
Департамент
УЦОЯО
ПАНО
Офіційний вебсайт Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського
Педпреса
Освіта