Сторінка директора

 

 
 ДРОБЯЗКО НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА,
директор Заводського ліцею №1,
учитель образотворчого мистецтва вищої категорії, учитель-методист,
лауреат районної премії імені академіка І.Ф.Прокопенка
 
Заводський ліцей №1 - це сучасний заклад освіти, який задовольняє пізнавальні інтереси дитини, вчить її критично мислити, плекає творчу особистість, створює умови для повноцінного інтелектуального, творчого, морального, фізичного розвитку дитини, вчить використовувати отримані знання.

Заводський ліцей №1 є  комунальною власністю територіальної громади м. Заводського Миргородського району.

У 2022-2023 навчальному році у ліцеї навчаються 469 здобувачів освіти:

1 – 4 класи – 167 чол.;

5 – 9 класи – 258 чол.;

10 – 11 класи – 44 чол.

За час існування ліцею педагогічний супровід здобувачів освіти завжди здійснював колектив висококваліфікованих спеціалістів.

Відмінниками народної освіти УРСР у свій час стали 9 учителів;

1 учитель був нагороджений орденом „Знак пошани”.

Званням „Відмінник освіти України“ було відзначено роботу  Папірненко О.І.

Місія закладу: створити ефективний навчальний заклад через інноваційну діяльність в організації та у змісті освітнього простору.

  • Стати освітнім центром мікрорайону міста, обираючи напрямки й профілі роботи, які цікавлять населення.
  • Допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками.
  • Утвердження соціального оптимізму, який проявляється через соціальну ініціативу, стійку громадянську позицію, вміння швидко адаптуватися до змін у суспільстві.

Давня мудрість говорить: „Хто стоїть на місці, той відстає. А хто не хоче відставати, той мусить рухатися вперед, не зупинятися, досягнувши вершин.“

Ми завжди відкриті і готові до змін.

Із 2006 року по 2012 рік за кураторства ПОІППО наш заклад був залучений до експериментально-пошукової діяльності з розроблення моделі „Школа майбутнього“.

2009-2011 роки – заклад – учасник тренінгів для шкільних лідерів змін у рамках польсько-українського проекту “Лідери освітніх ініціатив”.

Березень 2013 року – заклад - учасник дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області на 2013-2016 роки».

Березень 2016 року – наш заклад набув статусу експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня, що долучений до участі у проведенні дослідно-експериментальної роботи за темою „Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес навчальних закладів» .

2016 рік – заклад – учасник польсько-українського проекту „Суспільна підтримка реформи місцевого самоврядування. Українська мережа клубів громадського діалогу“, який був реалізований за підтримки Фундації розвитку місцевої демократії (Польща,Щецин) та Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (Україна, Київ).

Із 2017 року - набули статусу експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня за темою „Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику“ на базі навчальних закладів України на 2017-2022 роки.

Із 2014-2015 н.р. в нашому закладі відкриті класи з інклюзивним навчанням.

Протягом останніх років заклад є базовим в районі із впровадження інноваційної проектної технології.

На шляху до створення „Школи майбутнього – школи творчого розвитку дитини та соціального оптимізму“ маємо певні здобутки.

Із метою виховання у дітей суспільної активності та підготовки їх до розв’язання тих проблем, які стоять перед нашим суспільством, залучення юних громадян до діяльності в громаді Заводський ліцей №1 впродовж шести років була учасником суспільної Акції школярів України „Громадянин“, започаткованої Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін „Нова доба“.

Як результат – учні-старшокласники із проектом „Хочу навчатися в новій школі сьогодні“ взяли участь у фінальному етапі захисту проектів, що проходив у м. Києві .

Отримавши Диплом за найцікавіший проект, учні-проектанти стали учасниками репортажу для молодіжної телепередачі „Індиго“, яка транслювалася на першому національному каналі. Для учнів, як переможців Акції, була організована екскурсія до Верховної Ради України.

Продовжуючи ініціативу своїх попередників, учні старшої школи прийняли участь в учнівському соціальному проекті „Я пишаюся малою батьківщиною“ та отримали диплом переможця.

Члени шкільної Ради Творчих Справ створили ініціативну групу «Ми – обираємо дію!». Проектанти взяли участь у конкурсі малих грантів «Молодь діє!», який проводився у рамках проекту „Розвиток громадської ініціативи серед молоді Полтавської та Черкаської областей“ за сприяння Національного фонду підтримки демократії з практично-орієнтованим проектом „Я пишаюся малою Батьківщиною!“.

В рамках Всеукраїнського конкурсу історичних проектів „Слідами історії“ працювали над навчальним проектом „Чи мають право на життя споруди земських шкіл?“.

Дані матеріали були представлені на Всеукраїнській акції „Моральний вчинок“, ініційованій Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Проект зайняв ІІ місце. Учні-проектанти були запрошені на урочисте нагородження, яке відбулося у м.Києві в Будинку вчених.

Декілька років поспіль - учні ліцею приймали активну участь у Всеукраїнському конкурсі „Молодь тестує якість“ при партнерстві компанії „Фокстрот. Техніка для дому“ в рамках проекту „Спільнота споживачів та громадські об’єднання“ за підтримки Міністерства освіти і науки України. На рахунку учасників конкурсу - два ІІІ-х та одне ІІ місце, зайняті на обласному етапі конкурсу. У Всеукраїнському етапі наші учні вибороли І і ІІ місце та стали учасниками церемонії нагородження у Міністерстві освіти і науки України, де отримали дипломи.

На рахунку творчих здобутків наших ліцеїстів також:

І місце на ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми теорії і практики експертизи товарів» у м. Полтаві при ПУЕТ;

участь у Всеукраїнському онлайн бізнес-турнірі «Стратегія успіху -2015»;

ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі «Світ фінансів, грошей і кредиту» при ПУЕТ;

участь у фіналі ІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми – 2015», який проходив у м. Києві на базі Київського національного економічного університету ім.. Вадима Гетьмана;

участь в осінній сесії Всеукраїнських очно-заочних профільних шкіл МАН України (м.Київ, листопад, 2014р., учитель Шевченко І.І.);

участь у Всеукраїнському молодіжному економічному онлайн-форумі «Економіка України: шляхи виходу із кризи» (Університет економіки і права «Крок» м.Київ);

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу «Біощит. Операція «Джміль».

І це все лише частина творчих здобутків наших учнів та їх наставників.

Під час акредитації у 2012 році наш навчальний заклад був атестований з відзнакою.

 

Перед нами відкриваються нові можливості і перспективи розвитку!

Ми готові до змін! 

Дошка оголошень
[18.05.2023][Різне]
Графік проведення заходів, спрямованих на подолання освітніх втрат (0)
[29.03.2023][Різне]
Оголошення про прийом до ліцею (0)
[27.03.2023][Різне]
Опитування (0)
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Презентації
Зарубіжна літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Потрібні контакти [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
День Вишиванки 2021 [22]
Уроки доброти [24]
Уроки доброти в нашому ліцеї, які проходили з 3 по 7 жовтня.
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Дітям
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН України
Департамент
УЦОЯО
ПАНО
Офіційний вебсайт Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського
Педпреса
Освіта