Пришкільні табори

Друзі, вітаємо!

У нас гарна новина!

Саме сьогодні, в День захисту дітей, розпочали свою роботу наші пришкільні дитячі заклади  оздоровлення і відпочинку: «Барвінок»  – для учнів 1-2 класів;  «FRIENDSHIP»  – мовний табір для учнів 5-7 класів та 3-4 класів (з поглибленим вивченням англійської мови); «Старшокласник», у якому оздоровлюються, відпочивають і займаються суспільно-корисною працею  десятикласники.

ДЗОВ працюватимуть протягом 14 робочих днів – від 1 по 18 червня.

Діти будуть у таборі  з  9.00 години до 15.00 («FRIENDSHIP» і «Старшокласник»), до 17.00 – «Барвінок».

Усі вихованці таборів забезпечені триразовим харчуванням. У ДЗОВ створені всі необхідні умови для змістовного дозвілля дітей та безпечного їх перебування в закладах оздоровлення відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України № 4 від 23 квітня 2021 року, cанітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 25.09.2020 № 2205, постанови Головного державного санітарного лікаря України № 43 від 30 липня 2020 року "Про затвердження рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину в зв"язку з поширенням коронавіруної хвороби (COVID-19)".


Літо-2021

Літо – це нові враження, яскраве життя, джерело позитивних емоцій, дружба,  доброта і здоров’я. Одним із дієвих способів покращення стану здоров’я дітей та підлітків є їх змістовний, корисний відпочинок та оздоровлення, зокрема в канікулярний період.

Літні канікули учнів після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Діти з нетерпінням чекали відкриття таборів.

При опорному закладі «Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» цьогоріч  з 1 по 18 червня  працюють три дитячі заклади оздоровлення та відпочинку: «Барвінок», «FRIENDSHIP» (мовний табір),  «Старшокласник». Відпочивають та оздоровлюються в таборах 73 вихованці, серед яких відмінники навчання, талановиті та обдаровані діти, переможці спортивних заходів, а також діти пільгових категорій  (діти, позбавлені батьківського піклування; діти з малозабезпечених сімей; діти  з багатодітних сімей; діти, батьки яких визнані учасниками бойових дій; діти - переселенці).

У пришкільних таборах створено належні умови для перебування, харчування, медичного обслуговування та виховання учнів, дотримано санітарно-гігієнічні норми  відповідно до державних соціальних стандартів відпочинку.

Протягом усієї табірної зміни для зміцнення здоров’я дітей проводяться спортивні заходи: ігри з використанням м’яча, скакалки, обручів,  стрибки в довжину та висоту. Кожен день починається з зарядки. Вихованці таборів  багато часу перебувають на свіжому повітрі, де проводиться більшість ігор і спортивних занять.  

Максимум адреналіну, енергії та бадьорості вихованці  ДЗОВ отримали  у змаганнях, що проходили в рамках Всеукраїнського фізкультурно-спортивного заходу серед учнів «Рух – це здорово!».  З великою завзятістю,  впертістю та жагою до перемоги команди змагалися  між собою.

   Майже кожного дня з вихованцями табору проводяться різні тематичні конкурси, до яких діти відповідально готуються.  Жодна перемога – чи то колективна, чи то особиста – не залишається  без уваги.  Діти грають в ігри, переглядають  дитячі повчальні фільми та мультфільми,  читають  казки, беруть участь у цікавих і пізнавальних  екскурсіях.

Масу неповторних вражень та позитивних емоцій у дітей надовго залишить екскурсія до Бодаквянського НВК, де вони відвідали "Школу земську".  Наче помахом чарівної палички діти змогли потрапити у минуле, ближче познайомитися з традиціями, звичаями та побутом нашого народу.

Школа розташована майже в центрі села. Дітей зустрічала казкова будівля, яка нагадувала стародавній замок: орнаменти на стінах і дах, що схожий на маленьку башту із заломами. Діти дізналися, що ця будівля є пам'яткою архітектури місцевого значення. Вона була збудована у 1913-1914 роках. Вихованці відвідали кілька унікальних кімнат, які містять музейні експонати старовини. Ось перед ними відкрила двері "українська хата":  піч, лежанка, колиска,  вишиті рушники та картини – все вражало неповторною вишуканістю та красою. У наступній кімнаті діти охоче приміряли українське національне вбрання та знайомилися з технологіями його виготовлення на ткацьких станках.

На завершення  екскурсії вихованці таборів спостерігали за вражаючими експериментами, проведеними працівниками унікального музею. Втомлені, але щасливі, з позитивними емоціями, повернулися до табору. Щиро вдячні екскурсоводам за цікаву подорож у минуле.

Запорукою змістовного, захопливого і цікавого життя в пришкільних таборах став результат  чіткої,  обдуманої роботи колективу вчителів.  Усі дні в таборах  насичені цікавими заходами, екскурсіями та походами.  Діти  із задоволенням  грають в ігри та беруть участь у цікавих, веселих, різноманітних  та незвичайних конкурсах.  Усю виховну роботу табору колектив спрямував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, порозумітися між собою, пізнати один одного краще.

Кожен день у ДЗОВ «Барвінок» має свою назву і цікавий план роботи. Своєю неповторністю тематичні табірні дні кличуть дітей у загадковий, захоплюючий світ конкурсів і екскурсій, вікторин і цікавих зустрічей, рухливих ігор і спортивних змагань, змістовних виховних заходів. Це «Коло друзів», і «День Патріота», «День казки» і «День гумору», «День квітів», «День дитячої творчості та юних талантів», «Веселі старти», «День дружби».

 Особливою популярністю користується у вихованців табору художньо-естетичний напрямок роботи, бо саме такі заходи сприяють розвитку обдарованості, дозволяють учням реалізувати свої творчі можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити свій творчий потенціал. Серед численних виховних заходів та тематичних днів яскравою подією стало святкування традиційного і такого улюбленого дітьми «Дня бантиків». Розширення кругозору, розвиток творчості  та фантазії здійснюється через роботу гуртків:  «Пісенний водограй», «Чарівний олівець», «Умілі ручки» та «Юний олімпієць». 

Програма ДЗОВ «FRIENDSHIP» не менш насичена. Кожен день у таборі має свою тематику, а отже, є особливим та колоритним. Щодня дітлахам пропонують захоплюючий та різноманітний відпочинок: пізнавальні вікторини, інтерактивні ігри, конкурси, перегляд мультфільмів – і все це іноземними мовами. Цікаво, змістовно й пізнавально пройшли в таборі «День знайомств», «День Великобританії», «День спорту», «День довкілля», «День казки» і «День тварин». Найбільше вихованцям табору  сподобався «День сім'ї». Діти приготували презентації про свою сім'ю, малювали родинні дерева та спілкувалися з начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Заводської міської ради  Овчаренко Т.М.

Щоденно позитивних емоцій додають веселі руханки, пісенні конкурси та ритмограми під час проведення гурткової роботи.

Дуже важливими й відповідальними справами займаються вихованці ДЗОВ «Старшокласник». Вони власноруч облаштували альпійську гірку (альпінарій) – одну з найпопулярніших традицій садівництва, під час екскурсії до лісу провели трудовий десант «Чисте довкілля», а ще відвідують заняття гуртка «Робототехніка» на базі STEM лабораторії, де поглиблюють знання, отримані під час вивчення курсу інформатики.

У всіх ДЗОВ, що працюють цьогоріч при ОЗ «Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», гармонійно поєднано відпочинок та розваги, хвилини релаксації та активних дій.  Діти отримують безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх впродовж усього літа.

Беззаперечно, літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими. Отже, старт літу даний. Попереду у дітей ще багато дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами, ігор.

PS. Про те, що попереду.

Далі літню естафету  приймає Лабораторія історичних наук НЦ «МАНУ», яка запрошує на Всеукраїнську літню наукову школу для істориків за темою «Академічне письмо для істориків», що проходитиме 22-30 червня. У цьому курсі дистанційного навчання братимуть участь  учні 9–11 класів нашої школи. Лекторка курсу – Шліхта Ірина Василівна, кандидат історичних наук, доцент, завідувач лабораторії історичних наук НЦ «МАНУ».

А потім не менш цікава участь у програмі  Creative Camp (Online) GoCamp 2021. З 28 червня по 9 липня дві команди учнів нашої школи 13-15 років  стануть учасниками дистанційного англомовного табору Creative Camp (Online) GoCamp 2021, будуть спілкуватися іноземною мовою з волонтерами та менторами програми, стануть справжньою проєктною командою та вивчатимуть, як застосовувати креативні технології для втілення своїх унікальних ідей, розвинуть свої креативні навички, вивчать різноманітні креативні інструменти. 

Літо – це всього лиш 92 дні (2208 годин або 132480 хвилин), але провести їх можна (і треба!) так, щоб жодна хвилина не пропала дарма, щоб було що згадати довгими й холодними зимовими вечорами.

Гарного всім літа!


Швидко й невпинно промайнув час і закінчилася табірна зміна у ДЗОВ "Барвінок", "FRSENDSHIP" та "Старшокласник", у яких цьогоріч було 73 вихованці, а з ними працювали педагоги, про якісне й безпечне харчування дбали працівники їдальні, чистоту й затишок забезпечували техпрацівники. Адміністрація школи щиро вдячна усім за роботу. Гарного, теплого літа й цікавого вам відпочинку!

 

 

 

Дошка оголошень
[29.11.2022][Різне]
Акція "16 днів проти насильства" (0)
[07.10.2021][Різне]
Дослідження «Удосконалення механізмів публічного управління системою неперервної освіти в умовах інноваційного розвитку суспільства» (0)
[27.09.2021][Виховні заходи]
План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» (0)
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Презентації
Зарубіжна літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Потрібні контакти [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
День Вишиванки 2021 [22]
Уроки доброти [24]
Уроки доброти в нашому ліцеї, які проходили з 3 по 7 жовтня.
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Дітям
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН України
Департамент
УЦОЯО
ПАНО
Офіційний вебсайт Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського
Педпреса
Освіта