Новини школи

МОН постійно моніторить якість освіти під час дистанційного навчання. Це дає можливість розуміти переваги і недоліки такої форми навчання, оперативно реагувати на виклики. На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

«У лютому Держслужба якості освіти провела чергове анонімне онлайн-опитування серед учасників освітнього процесу. В ньому взяли участь понад 273 тисячі освітян, учнів 9-11 класів та батьків. Респонденти вказують, що цього навчального року відбулися значні зміни щодо підвищення якості змішаної та дистанційної форм навчання. І учні, і батьки, і педагоги відзначили позитивні тенденції в організації такого навчання», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр розп ... Читати далі »

Переглядів: 3 | Додав: vika | Дата: 22.02.2021 | Коментарі (0)

Міністерство освіти і науки України активно приєднується до проєктів цифрової трансформації у ключових сферах. Система управління проєктами від Мінцифри налічує вже 94 проєкти цифровізації в Україні за різними напрямами.

«Цифровізація вже відіграла важливу роль у сфері освіти і науки України. Наша ціль – щоб всі освітні послуги стали більш доступними та контрольованими. Реалізація цих проєктів передбачає впровадження цифрових сервісів в освіту і науку, автоматизацію освітніх та управлінських процесів», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Серед презентованих проєктів, зокрема:

Переглядів: 3 | Додав: vika | Дата: 22.02.2021 | Коментарі (0)

Міністерство освіти і науки України надзвичайно стурбоване трагічними подіями, що сталися з підлітками через небезпечні ігри в соціальних мережах.

Цифрове середовище, дійсно, є небезпечнішим, ніж здається. Діти можуть сприймати свою активність у соціальних мережах як гру та не розуміти наслідків своїх дій, що може призводити до катастрофічних випадків.

Створення безпечного освітнього середовища, зокрема в інтернеті, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у дітей у Всесвітній мережі, соціально-емоційна грамотність є важливими завданнями для Міністерства.

Наявність відповідних професійних компетентностей у вчителів включено до професійних стандартів та ста ... Читати далі »

Переглядів: 3 | Додав: vika | Дата: 22.02.2021 | Коментарі (0)

 

   Свіча і ангели.
   Молитва.
   Майдан вселюдний обіймає.
   Нехай повторюють вуста
   Повік герої не вмирають...

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Ми вшановуємо пам'ять справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищали ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. 
З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у школі було проведено радіолінійку "Герої не вмирають". Класні керівники та учні 5-11 класів переглянули інформаційне відео та  обговорили його. 

https:/ ... Читати далі »

Переглядів: 3 | Додав: vika | Дата: 22.02.2021 | Коментарі (0)

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день назавжди увійшов в історію як знаменна дата, коли було поставлено крапку у кровопролитній війні в Афганістані.

З кожним кроком історія віддаляє нас від страшних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України.

З метою ознайомлення учнів з трагічною сторінкою нашої історії, виховання патріотичних почуттів, поваги до подвигу мешканців нашої громади для учнів 8 класів пройшов урок-реквієм «То вічний біль, Афганістан».

... Читати далі »

Переглядів: 6 | Додав: vika | Дата: 16.02.2021 | Коментарі (0)

15 лютого 2021 року минає 32 роки з дня виведення військ з Афганістану. З нагоди відзначення цього дня, у школі пройшли години спілкування та інформаційні імпрези з даної тематики -  «Була така в історії сторінка…» (5-6 класи), «Крізь пекло афганської війни» ( 7-А,Б клас),  «То вічний біль - Афганістан»  (8-А,Б клас), «Неоголошена війна», (9-А,Б клас), «Забули б люди назавжди всі війни, але Героїв не забути  нам» (10-11 класи). 

Учні з цікавістю передивились відеопрезентацію "Війна в Афганістані".

Переглядів: 6 | Додав: vika | Дата: 15.02.2021 | Коментарі (0)

14 лютого не тільки день святого Валентина а й Міжнародний день дарування книг. Напередодні цього дня в нашій школі була проведена акція «Подаруй бібліотеці нову книгу». Завдяки цій акції наша бібліотека поповнилася новими і цікавими книжечками.

Учні нашої школи також прийняли участь у акції «Подаруй книгу з любов’ю», яку до Дня дарування книг за рішенням відділу культури і туризму організував колектив Заводського МБК №1. Всі зібрані книги від цієї акції будуть передані в с. Пісочки для поповнення бібліотечного фонду та користування мешканцями громади.

Хочемо висловити слова подяки нашим дарувальникам за отримані книги. Дарувальників було багато, а саме учні 1-А класу: Бондаренко Яна, Капашин Роман, К ... Читати далі »

Переглядів: 6 | Додав: vika | Дата: 15.02.2021 | Коментарі (0)

14 лютого - день, коли закохані всього світу відверто говорять про найпрекрасніше почуття - кохання. День Святого Валентина - свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Для кожного цей день - особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

У школі було проведено низку загальношкільних заходів присвячених Дню Святого Валентина. Вже традиційно працювала "Валентинова пошта". Кожен мав змогу опустити валентинку до яскравої скриньки. Також, відбувся один з найяскравіших конкурсів "Колір настрою червоний". Учасникам освітнього процесу було запропоновано прийти в червоному одязі або мати якийсь аксесуар відповідного кольору.

Серед дітей початкової ланки ... Читати далі »

Переглядів: 6 | Додав: vika | Дата: 15.02.2021 | Коментарі (0)

Інтернет став безмежним джерелом для дітей. Він пропонує обмін інформацією, отримання знань та взаємодію з друзями, родиною, зовнішнім світом.

Проте водночас мережа стала для школярів небезпечним місцем для занять без нагляду.

У зв'язку з тим, що учні багато часу проводять онлайн, зросла кількість випадків шахрайства, булінгу і сексуальної експлуатації дітей у мережі, що негативно впливає на їх здоров'я і психіку.

З метою захисту школярів, надання їм якомога більше інформації про особливості вчинення подібних злочинів, у школі нашого навчального закладу були проведені уроки, присвячені захисту дітей у цифровому середовищі. Учні з цікавістю переглянули відеоролики та прийняли активну участь в обговоренні правил безпечної поведінки в інтернеті.

... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: vika | Дата: 11.02.2021 | Коментарі (0)

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

... Читати далі »

Переглядів: 10 | Додав: vika | Дата: 09.02.2021 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 37 38 »
Дошка оголошень
[22.02.2021][Різне]
Конкурсний відбір підручників для 8 класу (0)
[11.02.2021][Анонси подій]
ПЛАН заходів ОЗ «Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» до Дня Святого Валентина 12 лютого 2021 року (0)
[08.02.2021][Різне]
Увага акція! (0)
[27.01.2021][Різне]
Конкурсний відбір підручників для 4 класу (0)
[21.01.2021][Анонси подій]
ПЛАН заходів ОЗ «Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» до Дня Соборності України 22 січня 2021 року (0)
[01.10.2020][Анонси подій]
Увага акція! (0)
Гімн школи
Досвід вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [9]
Методичні матеріали [1]
Презентації
Світова літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Іноземна мова [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Новий рік 2019 [40]
Календар
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
Я маю право!
Для громадян
Державна служба
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН молодьспорт
Департамент
РМК
УЦОЯО
ПОІППО
Педпреса
Освіта
Щоденник