Новини школи

[ Додати матеріал ]

Цьогоріч Всеукраїнський День Вишиванки припав на 18 травня і саме цього дня увесь загал Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 мав змогу одягти вишиваний одяг, який зараз переживає реінкарнацію після довгих років забуття. Нікому і на думку не спадає називати подібні акції, коли українці вбираються у вишиванку "шароварщиною". Ми знаємо ціну собі і своєму народові, його історії і те, що саме вишиваний одяг носили наші предки повсякдень, аж до 40-х років ХХ-го століття. Перша згадка про вишиванку датована VI століттям. При археологічних розкопках на Черкащині було знайдено старовинні монети та посуд, на яких було зображено людей, одягнених у вишиваний одяг, орнаменти якого повністю співпадали з елементами українського одягу часів Козаччини. Такий довгий шлях пройшла вишиванка і стала чимось більш ніж одягом. Вишиванка - це бренд ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Додав: vika | Дата: 18.05.2017 | Коментарі (0)

Є такі сторінки памяті, які ми гортаємо з болем і щемом. Однією з таких є Друга Світова Війна, яку ми, по-праву називаємо Великою Вітчизняною. Не було такого куточка України, куди б не заглянула вона. Кожного 6-го українця було вбито...Страшні цифри і страшні сторінки історії. Але, щороку, на початку травня ми знову гортаємо їх, щоб згадати всіх тих, чий безсмертний подвиг, далекого 1945 року, назавжди змінив хід світової історії та здобув перемогу над фашизмом. День Памяті і Примирення 8 травня і День Перемоги 9 травня - назавжди лишаться днями "зі сльозами на очах".

На передодні памятних днів у Заводській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1відбулася урочиста лінійка, присвячена подіям 1939-1945-го років та всім тим, хто брав у них участь. В лінійці взяли участь учні 5-А класу - Ляшко М., Журавель Є., Коломієць М., Шапошнікова Г., Макаренко Ю., Ярова А., які декламували в ... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: vika | Дата: 05.05.2017 | Коментарі (0)

У четвер 4 травня 0 14:00 у приміщенні актового залу Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася зустріч учнів 8-11 класів з представником Лохвицького бюро правової допомоги.

Лохвицьке бюро правової допомоги є самостійним відділом Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Безоплатна вторинна правова допомога — це вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя. Бюро правової допомоги надає як первинну так і вторинну правову допомогу всім, хто має на неї право за законом. Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг: 1) надання правової інформації; 2) надання консультацій і роз'яснень з правових питань; 3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); 4) надання допомоги в забезпеченні доступу ос ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Додав: vika | Дата: 05.05.2017 | Коментарі (0)

12 квітня учні 5-А класу разом з класним керівником Абакумовою А.М. відвідали ПАТ "Склоприлад" Це є найбільше підприємство України з випуску лабораторного мірного посуду та контрольно-вимірювальних приладів. Діти побачили послідовну та інтегровану роботу різних цехів, в основі якої лежить висока професійність та майстерність робітників підприємства. Затамувавши подих, діти спостерігали за майже "містичними" маніпуляціями над склом. Розповідь екскурсовода була дуже цікавою та корисною.

Сьогодні на підприємстві виготовляється більш, ніж 2000 видів продукції:

- мірна і хіміколабораторна посуда;

- прилади і апарати;

- посуд із термостійкого скла: мензурки, колби і стакани на скляній основі.

ПАТ "Склоприлад" став не тільки відомим ... Читати далі »

Переглядів: 12 | Додав: vika | Дата: 04.05.2017 | Коментарі (0)

26 квітня 2017 року минає 31 рік з дня вибуху на Чорнобильській АЕС. Цей день вважається точкою відліку нової історії України і cвіту, як день найбільшої техногенної катастрофи. В результаті вибуху 4-го реактору в атмосферу землі здійснився викид радіоактивних речовин, які осіли у вигляді опадів на поближні території, а також нанесли значний вплив екології цілої планети. Радіоактивна чорнобильська хмара, яка утворилася після пожежі, що супроводжувала вибух, облетіла світ. Важко підрахувати скільком людям завдано незворотної школи. Рахунок покаліченого людського здоров'я йде не на сотні, на мільйони. Тож, усе свідоме людство цього дня віддає шану всім тим, хто своїм життям і здоровям зробив усе, щоб радіаційна загроза стала меншою - ліквідаторам, будівельникам, міліціонерам, медсестрам, військовим, всім тим, хто у далекому 1986 році боровся з "м ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: vika | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

 

Справжня феєрія талантів заполонила стіни Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у середу 19 квітня в актовому залі школи. Конкурс-презентація талантів класних колективів 7-8 класів "Зірка школи" - традиційна і одна з найочікуваніших подій шкільного життя, до якої класи ретельно готуються, щоб якомога краще показати всі свої таланти та вразити жюрі. Цього року конкурс вдався на славу, класні колективи достойно себе проявили у танцях, піснях, сценках та віршах, декламації поезії та гуморесок. Також представляли свої вміння у малюванні, бойовому мистецтві та фізичній культурі. Усі глядачі могли спостерігати як поруч з відомими талантами, відкриваються нові, і саме тому цей конкурс є дуже цінним для школи. Переможцем у номінації "Краща презентація школи"  став 7-А клас У номінаціїї "Мистецтво танцю" перемогу здобув 7-Б клас. У номінаціях &q ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: vika | Дата: 25.04.2017 | Коментарі (0)

Свято Пасхи Христової - центральне свято в багатьох національних календарях більшості шанованих країн світу. Приємно, що і в нашій країні цей День закріплений на законодавчому рівні, відзначається згідно наших традицій і нашої національної культури.

... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: vika | Дата: 14.04.2017 | Коментарі (0)

Бережи землю де живеш, де ростеш, де дихаєш і посміхаєшся, де ти - людина, тож і будь людиною. Саме з таким закликом звернулися до шкільного загалу учениці 8-А класу Несторенко А. та Матвієнко К., учениці 9-А класу Квашина С. та Мотренко О., які у змістовній лінійці розповіли учням про найбільші екологічні проблеми Землі та шляхи їх вирішення. В своїх промовах дівчатка закликали любити все живе на землі, поважати кожну рослину і тварину, а також бережно ставитися до тих природних ресурсів які є невідновними. Лінійку готували учителі біології - Безворітня О.А. та Олексенко О.А., які презентували два відеоролики - перший був спрямований показати всю красу української природи , яка у вірші ніби зверталася до кожного з присутніх. Другий відеоролик показував наслідки людської халатності, бездіяльності та байдужості до власної природи, наслідки техногенних катастроф, зміни у кліматі, ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: vika | Дата: 10.04.2017 | Коментарі (0)

Не можна розгубитися в сучасному калейдоскопі професій. Якщо не любитимеш справу, то вона не стане твоєю. Насторожує тенденція, що склалася в останні роки: молоді люди поспішають вступати на економічний і юридичний факультети університетів. Сучасний ринок праці не потребує вказаних спеціалістів у такій захмарній кількості, в якій їх готують виші.

Скептично випускники ставляться до цілком «зелених» професій. На жаль, суспільство сформувало чітке уявлення про престижність професій та про рейти ... Читати далі »

Переглядів: 17 | Додав: vika | Дата: 04.04.2017 | Коментарі (0)

Такою простою істиною керуються школярі Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Тож, із захватом і захопленням вони завжди сприймають тематичні тижні, присвячені одній з наук, які є традиційними для навчального та виховного життя школи. Одним з таких  є тиждень Фізики і Хімії, який розпочався 20 березня. На загальношкільній лінійці "Фізика і хімія! Ви найкращі із наук" учні 5-Б класу - Лисечко Ю., Лобода Д., Савченко В., Пальчик А. та Самофал С. спільно з ведучими учнями 8-А класу - Кузуб І. та Яворовським А. розповіли про ці дві науки, як вони тіснопов'язані, де у повсякденному житті ми з ними стикаємося і за допомогою цікавих фактів ще раз запевнили всіх, що без знання фізики і хімії у сучасному світі людям довелося б важко, тож потрібно ці науки вивчати та розуміти.

"Хімік, без знання фізики подібний на людину, яка все повинна шук ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: vika | Дата: 22.03.2017 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 18 19 »
Гімн школи
Роботи вчителів
Світова літ-ра [6]
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Проекти
Проекти учнів [4]
Газета Ровесник [5]
Методичні матеріали [1]
Презентації
Світова літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Освіта
МОН молодьспорт
Щоденник
УЦОЯО
ПОІППО
Педпреса
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання