Історія школи

ЗАВОДСЬКА  ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА   

І – ІІІ СТУПЕНІВ № 1

 

         У мальовничому куточку, в долині тихоплинної річки Сули розташоване робітниче місто Червонозаводське, яке було засноване у 1929 році. Одночасно з будівництвом цукрозаводу в 1929 році була збудована початкова школа, яка складалась із  3-х класів. У школі працювало два вчителі, завідуючим був Полтава Пилип Федосійович.

        З розширенням цукрозаводу, будівництвом маслозаводу, відгодівельного пункту   зростала кількість населення м.Червонозаводського. Школа з початкової стала семирічною, а у 1936 році – середньою. Перший випуск 10 класу був у 1937 році. Ось як згадує про той час Лукаш Володимир Васильович (випускник 1937р.) „Я как сейчас помню, что ученики всей школы принимали активное участие в посадке деревьев по аллеям сада и завода. В школе был большой участок, на котором мы, ученики, с большим интересом выращивали овощи, кукурузу, трудились упорно и настойчиво. В школе было много различных кружков. Особенной популярностью пользовались хоровой и драматический …

         Більшість випускників того року після закінчення школи пішли навчатися у вищі учбові заклади.

         У роки Великої Вітчизняної війни учні збирали подарунки для воїнів і відправляли їх на фронт, допомагали батькам у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками. Після війни чисельність населення поступово збільшувалась і стара школа вже не могла вмістити всіх учнів.

                        Будівництво школи 1955 рік  

         У 1957 році було побудоване нове чотирьохповерхове приміщення школи. На протязі багатьох років педагогічний колектив школи плідно працював над виконанням навчальних і виховних завдань. Ця праця була високо оцінена державою. Відмінниками народної освіти УРСР стали Червоненко Г.П.,      Назаренко Г.І., Ємець Н.К., Сальник К.І., Горбонос С.О.- відмінником народної освіти СРСР. Ємець Н.К. було нагороджено орденом „Знак пошани”.

             Десятирічна школа на 1000 учнів 1960 рік     

         Багато випускників школи стали вчителями, а Шкляренко В.І. та Червоненко В.О. - директорами загальноосвітніх шкіл Лохвицького району.

         У 1989 році у зв'язку з підвищенням рівня ґрунтових вод, що призвело до просідання фундаментів, приміщення загальноосвітньої школи №1 м. Червонозаводського стало непридатним до експлуатації. У цьому ж році відповідними органами було заборонено навчання учнів у даному приміщенні. Школа продовжує свою діяльність у пристосованому приміщенні (адміністративний корпус ВАТ „Лохвицький цукровий завод").

І ось уже впродовж 27 років через аварійний стан старого корпусу школа розташована в пристосованих під навчальні класи приміщеннях, тимчасово наданих керівництвом ВАТ "Лохвицький цукровий завод".

          На 1 вересня 2009 року було здано в експлуатацію корпус «В» (приміщення для початкової школи – 176 учнів, 8 класних кімнат, 2 спальні для перших класів, актова зала), а на 1 лютого 2010 року корпус «С» (їдальня).

Тепер ми маємо їдальню, актовий зал, шкільне подвір'я, але  12 класів (5-11 класи) – 244 учні залишаються навчатися у пристосованому приміщенні адмінкорпусу (III і IV півповерхи) ПрАТ «РАЙЗ-МАКСИМКО».

 

        

 

Гімн школи
Роботи вчителів
Образотворче мистецтво [6]
Художня культура [2]
Робота психолога в школі [1]
Проекти
Проекти учнів [5]
Газета Ровесник [8]
Методичні матеріали [1]
Презентації
Світова літ-ра [5]
Астрономія [7]
Виховна робота [3]
Це важливо
Медичний куточок [6]
Правила поведінки [8]
Поради психолога [1]
Фотоальбом
Юні інспектори руху [26]
Семінар учителів іноземної мови [16]
Живи, книго! [7]
Свято осені й урожаю [65]
Семінар заступників із виховної роботи [3]
Тиждень шкільного підручника [9]
Семінар директорів шкіл [53]
Естафета педагогічних інновацій [53]
ХV Національний конкурс шкільних газет [20]
Семінар заступників директорів з навчальної роботи [58]
День писемності [8]
Екскурсія 6 класів в Опішне 2016 [20]
Зірка школи - 2017 [20]
Конкурс-презентація талантів
14 лютого – Міжнародний день дарування книг [16]
Як пройшов цей день у нашій школі
Для громадян
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Гаряча лінія
МОН молодьспорт
Департамент
РМК
УЦОЯО
ПОІППО
Педпреса
Освіта
Щоденник
Календар
Календар України